I'mperfekt

Meistarklase "Attiecības, kuras degrādē" ar Kristīni Balodi (3/3)

Produkta kods: MEIST15

€ 45.00

Nosaukums
“Attiecības, kuras degradē”
Vadītājs
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas, un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos. Kristīne ir arī viena no žurnāla I'mperfekt rakstu autorēm.
Datums
2019. gada 17. aprīlis
Laiks
19:00 - 21:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
10
Cena
45
Žurnāla I'mperfekt 2019.gada abonentēm atlaide 10%, ievadot atlaides kodu.

Attiecības ir izvēle. Un arī tas, kā tās piedzīvojam, ir katra paša izdarītās izvēles rezultāts. Bet reizēm taču ir tik vareni just to jaudu, kuru sniedz ļaušanās paša iestudētās drāmas galvenā varoņa valdzinājumam. Sava nozīmīguma sajūta silda tik maigi un pacilājoši, ka liekas - karā tak visi līdzekļi labi. Savukārt, jautājums - vai apkārt patiešām valda karš un tajā izdzīvojis tikai viens vienīgs uzmanības vērtais drosminieks, tiek aizsmērēts ar vismelnāko krāsu, jo ir taču tik neveikli pašam sevi pieķert savos nedarbos. Izmisīgā vēlme sajust savu pietiekamību mudina censties arvien vairāk, savukārt, atkarība un bezspēcība nenotiekošo izmaiņu priekšā, piedāvā uzstiept Supermena vai Žannas d’Arkas kostīmu un sacelties revolūcijā pret apkārt valdošo, ierobežojošo ļaunumu. Ne bērnu, ne vecāku, ne draugu mīlestība nespēj remdēt izsalkumu pēc mīlestības apliecinājumiem no tā vienīgā, kurš ir tik īpašs, ka tikai viņa brīnumainā mainīšanās beidzot padarīs citiem redzamas un lietojamas pašu smacējošās, īpašās dotības.

Šajā vakarā mēģināsim drāmai piešķirt komēdijas noti un paskatīties, kas nobriedušas partnerattiecības atšķir no attiecībām, kurās otrs tiek patērēts kā instruments savas traumas dziedināšanai. Pievērsīsim uzmanību ieradumiem, kas uztur attiecību attīstībai nelabvēlīgus apstākļus, grūtībām, ko nākas pārvarēt ikvienam pārim, lai augtu un pilnveidotos.


Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 45.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.