I'mperfekt

Meditatīvā sveču liešana

Produkta kods: MEIST100

€ 35.00

Nosaukums
Meditatīvā sveču liešana
Nodarbību vada
Olena Samofal, sojas vaska sveču lējēja. Ukrainiete, bet ar sirdi Latvijā. Interviju ar Olenu lasi šeit: https://imperfekt.com/tev/svecu-lejeja
Datums
29. februāris
Laiks
11:30 – 14:00
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Februāris mūsu zemē izsenis saukts par Sveču mēnesi. Šis gada laiks ir tumšs, drēgns un katram tā kā drusku pietrūkst saules enerģijas un gaismas. Sveču liešana ir sava veida meditācija pēc spraigas darba nedēļas, veids kā atjaunot siltumu un gaismu arī bez saules – ar dzīvu liesmu. Mierīgā un harmoniskā atmosfērā baudīsim tēju, kafiju vai vīnu. Runāsim par svecēm un ne tikai.

Meistarklasē iegūsiet gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas sveču liešanā un dizaina veidošanā. Uzzināsiet arī par sveču maģisko iedarbību.

Vakara gaitā izliesim katrs savu sveci un aromātiskās plāksnītes, apgūsim sojas vaska sveču liešanas prasmes ar pavasara motīviem un “deserta” sveču izgatavošanu.

Izmantosim tikai dabiskus materiālus un ēteriskās eļļas, kas svecēm piešķir maigu un patīkamu aromātu, kas degšanas laikā vienmērīgi izplatās telpā.

 Visi nepieciešamies materiāli iekļauti cenā un tiks nodrošināti.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.