I'mperfekt

Lekcija pieaugušajiem "Sievietes seksuālā apzinātība"

Produkta kods: MEIST69

€ 49.00

Nosaukums
Lekcija pieaugušajiem “Sievietes seksuālā apzinātība”
Nodarbību vada
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos. Turpina profesionāli pilnveidoties, studējot personības seksualitātes psiholoģiju, partnerattiecību psiholoģiju un psihoterapiju, īpašu uzmanību pievēršot vīrieša stiprināšanai psihoterapijā. Labprāt iesaistās starpdisciplināros projektos.
Datums
8. novembris
Laiks
18:30-20:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Saruna par sievietes seksuālo apzinātību un slow sex.

Visai maz ticams, ka sievietes seksuālā brīvība un labklājība rodama maskulīnās kultūras parametros, kuriem joprojām tik izmisīgi cenšamies patapināties. Ne vienīgo atļauto kleitas izmēru sološie 54 kg kādai nesuši kaut nedaudz atklātāku savu autentisko seksuālo vēlmju un vajadzību apzināšanos, ne butalīna injekcijas ienīstajā pieres grumbā vai gadu gaitā aprises mainījušajā kaunuma lūpā, kādai palīdzējušas noturēt uzmanību iekārotās seksuālās tuvības laikā un spējušas atraut no nepadarīto darbu vai nākamās dienas pienākumu un apņemšanos saraksta.

Šajā sarunu vakarā ne par to, kā būt sievišķīgai un seksuālai priekš kāda cita. Šajā vakarā par to, kā aiz prasību un noteikumu gūzmas atpazīt un sajust savu autentisko seksualitāti un kā slow sex var kalpot par lielisku pašatklāsmes un pašaktualizācijas instrumentu.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 49.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.