I'mperfekt

"Klusā daba kā meditācija" Gleznošana ar Sandu Undzēnu

Produkta kods: MEIST17

€ 35.00

Nosaukums
"Klusā daba kā meditācija. Gleznošana ar Sandu Undzēnu".
Vadītājs
Māksliniece Sanda Undzēna, studējusi glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā un Kastīlijas La Mančas universitātē Spānijā. Viens no Sandas iecienītākajiem citātiem ir atrodams Annas Gavaldas stāstā 35 kg cerības: “Izdevusies diena ir diena, kurā esam kaut ko radījuši pašu spēkiem.” Sanda piedalās izstādēs gan Latvijā, gan ārpus tās, zīmē ilustrācijas I’mperfekt grāmatžurnālam jau no pirmā numura. Vairāk par Sandas glezniecību un radošajām aktivitātēm iespējams uzzināt www.sandaundzena.com.
Datums
29. aprīlis un 11. maijs
Laiks
18:30 (29.04) un 11:00 (11.05)
Vieta
I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Nepieciešamie materiāli
Uz nodarbībām ieteicams ņemt līdzi kreklu vai priekšautu. Materiālus Sanda sarūpēs pati, taču, ja ir vēlēšanās, tad droši var ņemt līdzi arī savus: akrila krāsas, dažāda lieluma otas, zīmuli, dzēšgumiju, paleti, papīru, kartonu vai audeklu A3 izmērā.

Ikdienas nebeidzamais skrējiens brīžiem spēj tā nogurdināt, ka vienīgā vēlēšanās ir vienkārši ļaut prātam paklusēt. Viss, kas nepieciešams, ir apsēsties brīvā un radošā atmosfērā, paņemt rokā otu, rast harmoniju, izbaudīt procesu un ļauties krāsu terapijai. Sanda Undzēna palīdzēs apgūt glezniecības pamatus, zīmējumu, kompozīciju, perspektīvu, krāsu jaukšanu, kā arī pastāstīs kā sistemātiski gleznot kluso dabu ar akrila krāsam. Šoreiz gleznosim kādu īpašu priekšmetu. Sanda stāsta: “Meistarklases mērķis ir ļauties krāsu meditācijai, atvērties jaunam procesam, uzdrošināties, mēģināt, atļaut sev kļūdīties, meklēt īstās līnijas, krāsas un kompozīciju, apgūt glezniecības pamatus un iegūt drosmi radoši darboties arī mājās.”

Uz nodarbībām ieteicams ņemt līdzi kreklu vai priekšautu. Materiālus Sanda sarūpēs pati, taču, ja ir vēlēšanās, tad droši var ņemt līdzi arī savus: akrila krāsas, dažāda lieluma otas, zīmuli, dzēšgumiju, paleti, papīru, kartonu vai audeklu A3 izmērā.


Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.