I'mperfekt

Izveido savu karjeru pats

Produkta kods: MEIST72

€ 79.00

Nosaukums
Izveido savu karjeru pats 
Nodarbību vada
Ilze Indrēvica, karjeras stratēģe, koučs. Palīdz cilvēkam saprast savu potenciālu, lai stiprinātu viņu karjeras vadības jautājumus. Ikdienā jau vairāk kā 12 gadus strādā ar cilvēku attīstību un līderības pilnveidi. Izstrādā mācību programmas gan vadītājiem Latvijā, gan Baltijā.
Datums
28. oktobris
Laiks
17:00 - 20:00
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Kas vispār ir karjera un kāpēc svarīgi to plānot? Ja vienmēr esam domājuši, ka karjera mums ir jāizvēlas un par kaut ko jākļūst, tad, laikam ejot, tas ir mainījies un jau šodien mums ir jāmācās kā karjeru veidot pašam, soli pa solim izdarot izvēles par labu sev. Meistarklase dod laiku apstāties un veltīt laiku sev, apzināties savas stiprās puses un izveidot attīstības plānu, ar ko doties tālāk. 

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 79.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.