I'mperfekt

Imperfekts PIEDZĪVOJUMS Jūrmalā (pirmā iemaksa)

Produkta kods: PIEDZ01

€ 90.00

Kad visi gājputni aizlidojuši uz Nīlu un citām saulainākām vietām, bet mēs vēl tepat Latvijas ziemā, klāt īstais laiks mazam, sievišķīgam, ārpusrāmju ceļojumam kopā ar IMPERFEKT.

Kad diennaktī vairāk tumsas nekā gaismas, ir īstais brīdis dažas dienas veltīt tikai sev. Skaista vieta. Laba kompānija. Interesantas sarunas. Radošas un izzinošas nodarbības.

Neperfekti perfektas dienas tavam prātam, ķermenim un dvēselei - Imperfekt PIEDZĪVOJUMS.

Laiks: 10. - 13. februāris, 2022

Vieta: viesnīca Lielupe Hotel by Semarah, Jūrmala, Bulduru prospekts 64/68

Dalības maksa: 360 eiro

Kopā ar mums būs psihoterapeite, klīniskā psiholoģe Marija Ābeltiņa, make-up meistare/stiliste Ieva Ivanova, ārsts-gastroenterologs Hosams Abu Meri, Keune Haircosmetics Latvia matu meistari, ētera personība Baiba Sipeniece - Gavare, fizioterapeite Guna Gudermane un vēl citi lieliski sadarbības partneri.

Piedzīvojuma cenā ir iekļautas visas nodarbības, dzīvošana divvietīgā numurā, Wellness centra apmeklējums (neierobežots, pēc pieejamības), brokastis, pusdienas, vakariņas un kafijas pauzes, negāzēts ūdens. 

Vietu skaits ierobežots. Dalība piedzīvojumā iespējama ar sadarbspējīgu covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Šie 90 eur ir pirmā iemaksa par dalību piedzīvojumā.*

Pēc pirmās iemaksas veikšanas jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts un dalībnieka anketa. 

Dzīvosim labiekārtotos divvietīgos numuros. Numuru vienai personai iespējams rezervēt par papildus samaksu 19 eur par nakti.

*Atlikušo maksājumu iespējams sadalīt daļās.

**Ja dalība piedzīvojumā tiek atteikta vienu nedēļu pirms pasākuma, pirmā iemaksa 90 eur apmērā netiek atgriezta, izņemot, ja piedzīvojums tiek atcelts vai ierašanās nav iespējama akūtas slimības dēļ.

Lai saņemtu sīkāku informāciju, lūdzam rakstīt uz e-pastu: hello@imperfekt.com.€ 90.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.