I'mperfekt

Imperfektais tatū

Produkta kods: TAT01

€ 6.00

Ir bijuši brīži, kad arī tev gribas tetovējumu. Tādu maziņu, tādu stilīgu, tādu īpašu...Taču tu baidies, ka tas varētu apnikt. Un ko tad? Mums ir labs risinājums!  Imperfektais tetovējums, kuru iespējams noņemt, kad vien vēlies. Un tad atkal pamēģināt ko jaunu. Lai vasara top vēl krāsaināka kopā ar Imperfekt.

Iepakojumā ir A5 lapa ar dažādiem vasarīgiem zīmējumiem, kurus īpaši Imperfekt radījušas mākslinieces Kristiāna Kalniņa un Linda Gobeta. Tos var lietot pa vienam vai arī vairākus kopā, izveidojot interesantu kompozīciju.


Detaļas

Dizaina autores:

Kristiāna Kalniņa un Linda Gobeta

Detaļas:

Tetovējuma uzlikšanas un noņemšanas instrukcija atrodama iepakojmā. Īslaicīgais tetovējums noies no ādas pāris dienu laikā. To var noņemt nekavējoties, izmantojot eļļu vai alkoholu saturošu līdzekli.


€ 6.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.