I'mperfekt

Imperfekt VASARA 2022

Produkta kods: IMP21

€ 8.88

Klāt jūnijs un arī I’mperfekt Vasara. Jaunais numurs, iespējams, mazliet pārsteigs ar vāka noformējumu. Pēc spilgtā Elitas gada jaunās mākslinieces Beatrises Bīriņas  klusinātās izjūtu ilustrācijas šķiet liels kontrasts. Taču dzīvei piestāv visas krāsas un skaistums slēpjas tieši dažādībā. Par to jau arī viss mūsu imperfektais stāsts. 

Numurā šoreiz daudz interesanta – lasot var gan smieties līdz asarām, gan noskumt, gan arī uzzināt dažādas interesantas pieredzes. Mēs nedzīvojam vienkāršā laikā, tāpēc mūsu lielā saruna ar ārsti neiroloģi, kognitīvo zinātņu maģistri Sandru Vestermani būs interesanta un noderīga lasāmviela katram. Tā ir taisnība, ka daudzas kaites sākas galvā, un to ir ļoti svarīgi saprast, ja vēlamies būt veseli.

Imperfekt ir ar sirsnību veidots izdevums labiem cilvēkiem. 


Pārdošanā pieejami arī grāmatžurnāla iepriekšējie numuri.

Pērkot vienu I'mperfekt žurnālu, tiks piemērota piegādes maksa 2.54eur apmērā (pēc Latvijas Pasts cenrāža 2.48eur sūtīšana, 0.06 eur sūtījuma noformēšana).€ 8.88

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.