I'mperfekt

I'mperfekt plānotājs 2023.gadam (īpaša cena)

Produkta kods: IMPL03

€ 17.00

Pēdējie 2023.gada perfekti neperfekto dienu plānotāji par nepiedienīgi zemu cenu - 17 eur!

"Šodiena ir vislabākā diena".

I’mperfekt īpašais plānotājs būs perfekts aksesuārs ikvienā lietišķā vai pavisam nelietišķā tikšanās reizē. Izmērs un ideja nemainīga: nedēļas plānotājs 12 mēnešiem, vienā atvērumā ir viena nedēļa un blakus brīva vieta domu, ideju un plānu pierakstiem. Parocīgs formāts, ērti lietojams. Papīrmīļi būs sajūsmā.

Šogad piedāvājam izvēlēties katram pašam savu perfekto audumu, rakstu un krāsu plānotāja vākam. Jāatdzīst, ka tas nav nekāds parasts plānotājs. Cik daudz interesantu sīkumu un iedvesmas tas sevī slēpj, to zinās tikai tā īpašniece/-nieks. Iedvesmojoši spēka teksti un I’mperfekt mākslinieču zīmējumi uzlabos ne vien darba sapulci, bet arī iziešanu pie kosmetologa vai garlaicīgu sēdēšanu rindā pie zobārsta. 

Ar mīlestību un rūpību veidots plānotājs. Detaļas

Materiāls:

papīrs, kokvilnas audums

Izmērs:

13x21 cm

Detaļas:

144 lpp

vārda dienas, dizaina papīra priekšlapas, apaļi stūri, grāmatzīme, pieskaņota gumija slīpi uz labā, apakšējā vāka stūra - tikai kapara krāsas plānotājam, auduma vāku plānotāji ir bez gumijas


€ 17.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.