I'mperfekt

I'mperfekt PAVASARIS 2022

Produkta kods: IMP20

€ 8.88

Pavasaris ir klāt, un kopā ar to arī jūsu jaunais žurnāls. Ar Elitas zīmētās  vāka meitenes skaistajām, zaļajām acīm mūs uzlūko cerība, ticība un pārliecība, ka labais ir stiprāks par ļauno, un pēc katras dziļas ziemas pasaule atkal atgūst savu krāsainību.

Kā vienmēr, arī jaunākajā numurā piedāvājam kvalitatīvu saturu lielisku autoru izpildījumā. Un runājam par visu – gan aktuālo, gan vienmēr aktuālo, gan nopietno, gan nenopietno.

Nu un, protams, ir arī ceļojums, receptes un vīnziņa padomi.

Imperfekt ir ar sirsnību veidots izdevums labiem cilvēkiem. Mums šķiet, ka šis numurs ir izdevies ļoti interesants un sagādās prieku arī jums.


Pārdošanā pieejami arī grāmatžurnāla iepriekšējie numuri.

Pērkot vienu I'mperfekt žurnālu, tiks piemērota piegādes maksa 2.54eur apmērā (pēc Latvijas Pasts cenrāža 2.48eur sūtīšana, 0.06 eur sūtījuma noformēšana).€ 8.88

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.