I'mperfekt

I'mperfekt PAVASARIS (2019)

Produkta kods: IMP08

€ 4.99

Imperfekt Pavasaris!

Izcilu autoru sastāvs, pieredzes stāsti, pētnieciskie un pārdomu raksti visiem tiem, kuri vēlas mīlēt, domāt, izzināt, sadzirdēt, saprast, uzdrošināties, atļauties, just, baudīt, priecāties un vienkārši būt. Katru izdevumu papildina stilīgi un noderīgi pielikumi.

I’mperfekt raksti ir bez derīguma termiņa.

Pārdošanā pieejami arī grāmatžurnāla iepriekšējie numuri.

Līdz astronomiskajam pavasarim jau gan vēl drusku jāpaciešas, taču jaunās mākslinieces Kristas Miltiņas zīmētās meitenes uz grāmatžurnāla un īpašā pielikuma “21 solis pavasarī” vākiem jau uzlikušas galvā efektīgus puķu kroņus. Jo I'mperfekt Pavasaris jau pilnā plaukumā.

Ingas Gorbunovas lielā intervija šoreiz ir ar juristi, docenti un politiķi Inesi Lībiņu –Egneri. Par politiku, smukiem zaķiem, sievietes pašapziņu, kriminālu, vardarbības formām ģimenē un vēl citiem aktuāliem jautājumiem. Par savu pirmo pieredzi startējos vēlēšanās pastāstījusi kulinārā blogere Krista Baumane.

Ieva Cipruse šoreiz runā par apaļo bezkauna pavasari. Filmas “Blakus” režisore Alise Zariņa raksta par to, kas ir childfree , jeb apzināta izvēle neradīt bērnus, TV producente un režisore Aija Strazdiņa stāsta par savām trim foršajām draudzenēm – katru atšķirīgai dzīves situācijai, bet žurnāliste, Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa dalās pārdomās un pieredzē laižot bērnu vienu pašu lielajā dzīvē.

Literatūrzinātniece Bārbala Simsone šajā numurā saistoši izglīto par erotiskās literatūras žanra likumiem un dalās pārdomās par to, kas gan varētu būt izraisījis dažu lasītmīļu īpašu agresīvo vēršanos pret jauno rakstnieci Karīnu Račko, piebilstot, ka tas ir Latvijā vēl nebijis precedents. “Vai pie vainas ir latviešu lasītāja attieksme pret seksualitāti?” vaicā Bārbala. Pati Karīna raksta par savām izjūtām šajā sakarā. Savukārt Linda Mūrniece dalās pārdomās par ļoti sāpīgu tēmu – kāpēc mēs neredzam, ka mūs krāpj?

Attiecības, seksualitāte un sekss ir tēmas, kurām I'mperfekt Pavasaris pievērsušies vairāki autori. Gan psiholoģe Kristīne Balode, gan vārdā nesaukta dāma, kurai bijis kaislīgs sekss ar tiesnesi kādas sēdes pārtraukumā, gan arī apakšveļas zīmola “Kūsiņš” radītājas Irbe un Dana, kuras stāsta par senajiem un arī mūsdienu harēmiem. Nu, un protams, arī viens no I'mperfekt pastāvīgajiem autoriem Leonards Skudra savā rakstā “Visi vīrieši ir cūkas. Es arī”.

Vēl jaunajā numurā ļoti interesanti pieredzes stāsti. Laura Lauziniece stāsta par brīvprātīgās darbu Banānijā, Dace Reisone atklāj, kā pārdevusi mašīnu un kurpju kolekciju, un nopirkusi vienvirziena biļeti uz Indiju, kur dzīvo jau gandrīz gadu, bet Andris Daugaviņš atklāj, kā caur Facebook kļuva par aktieri un saņēma Lielo Kristapu. Protams, arī tas vēl nebūt nav viss, jo žurnālā ir ļoti daudz lappušu, un katrā ir kas interesants. Turklāt, arī pielikums šoreiz ir apjomīgāks. "21 solis pavasarī” – par to, kā sakārtot galvu un ķermeni, un vienkārši baudīt dzīvi.

Pērkot vienu I'mperfekt žurnālu, tiks piemērota piegādes maksa 2.54eur apmērā (pēc Latvijas Pasts cenrāža 2.48eur sūtīšana, 0.06 eur sūtījuma noformēšana).€ 4.99

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.