I'mperfekt

I’mperfekt MEITENE (cena ar piegādi LV)

Produkta kods: IMP08-2

€ 4.00

Žurnāls I’mperfekt Meitene ir grāmatžurnāla I’mperfekt pielikums, kas radīts pusaudzēm. Žurnāls būs meitenes labākā draudzene, ar kuru pārrunāt visu, ko dažreiz grūti uzticēt kādam citam, kur nu vēl vecākiem. 
Žurnāla galvenie uzdevumi: iedvesmot, izzināt savu iekšējo pasauli, kā arī iemācīties izprast pasauli sev apkārt. Žurnāls, protams, skar tēmas, kas šā vecuma meitenes interesē visvairāk: skaistums, tehnoloģijas, personības, psiholoģija, sociālie tīkli, stils. Žurnāla lappusēs atradīsiet dažādus testus, iedvesmojošas atziņas, uzdevumus, piezīmes, krustvārdu mīklas.

Mēs vēlamies apstādināt mūsdienu nemitīgo skrējienu, paņemt tevi aiz rokas un iedvesmot.

P. S. Saturu veidoja gan jomas speciālisti, gan vienaudži. Dāvanā šoreiz iedvesmas uzlīme Ievas Cipruses dizainā.

Šī ir žurnāla cena ar piegādi Latvijā pērkot I'mperfekt e-veikalā: 4.00 eur.

Tehnisku aizķeršanos dēļ, lai saņemtu žurnālu savā pastkastē, veicot pirkumu, kā piegādes opciju izvēlies: saņemt I'mperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23. Tas nenozīmē, ka tev būs jānāk pēc žurnāla uz veikalu, saņemsi to pa pastu. Neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni: 23205599.
€ 4.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.