I'mperfekt

Grima meistarklašu cikls ar Ievu Ivanovu (Rudenī)

Produkta kods: MEIST04-2

€ 150.00

Nosaukums
5 meistarklašu cikls "No pamatiem līdz sapņu grimam".
Vadītājs
Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās, Ieva: "Pirmo reizi grima otas es savās rokās turēju apmēram pirms 15 gadiem. Kopš tā laika grims, stils un viss, kas ar to saistīts, kļuva ne tikai par manu hobiju, bet arī profesiju un dzīvesveidu".
Datums
Dienas grupa: 2019. gada 19. septembris - 17. oktobris
Vakara grupa: 2019. gada 17. septembris - 15. oktobris
Laiks
Dienas grupa: 13:00 - 15:00
Vakara grupa: 18:00 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23


Cena
150 EUR
Žurnāla I'mperfekt 2019.gada abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaides kodu
Nepieciešamie materiāli
Ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto - skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Tu ar zināmu apbrīnu raugies uz tām sievietēm, kas pat pirmdienās, pat pēc vētrainas ballītes un pat pēc negulētas nakts ar bērnu un viņa vēdervīrusu izskatās pēc normāliem cilvēkiem? Ar svaigumu sejā un nevainojami iezīmētām acīm? Tev ir aizdomas, ka viņas zina kaut kādus mefistofeliskus noslēpumus? Mieru, nekā pārdabiska tur nav. Viņas vienkārši ir noskaidrojušas, kā panākt, lai nemazgāti mati izskatās kā tikko no friziera un kā piespiest savu roku netrīcēt, kad velk slapjo laineri gar skropstām…Un apguvušas citus skaistumkopšanas trikus, liekot tiem strādāt savā labā.

Arī Ieva Ivanova ir viena no viņām. Tāpēc meistarklasēs gūsiet ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas grima jeb meikapa uzklāšana. Ieva: „ Lai būtu vieglāk saprast, kas der tieši tev, šajās meistarklasēs katra grimēs sevi, tā vispilnīgāk un individuālāk pievēršoties ikvienam jautājumam. Kopīgi apspriedīsim citu dāmu ieteikumus, novērojumus un kļūdas.

Uz nodarbībām ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto – skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.”


Meistarklašu plāns:

17. septembris / 19. septembris- Grima pamati;

24. septembris / 26. septembris - Dienas grims;

1. oktobris / 3. oktobris - Vakara grims;

8. oktobris / 10. oktobris - Smoky eyes jeb dūmakainās acis;

15. oktobris / 17. oktobris - 60-to gadu grims. Noslēgumā - fotosesija ar profesionālu fotogrāfi. Katrai dalībniecei tiks izveidotas 2 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.


Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I'mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 150.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 150.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.