Dalies

I'mperfekt

Garšu meistarklase (29.10.17)

Produkta kods: MEIST01

€ 35.00

€ 35.00

Svarīgi: Izvēloties piegādes veidu, lūdzam izmantot opciju "Saņemt tirdzniecības centrā Domina"Jūsu biļetes tiks nosūtītas e-pastā! 


PERFEKTI NEPERFEKTAS PUSDIENAS.

Garšu meistarklase ar uztura speciālisti Gunu Bīlandi

Mēs zinām, kas patiesībā ir kalorijas. Mazi neganti radījumi, kas ziemā salien mūsu skapjos un liek apģērbiem kļūt pārāk apspīlētiem. Un mēs arī zinām, ka ne tikai kaloriju, bet arī labas pašsajūtas dēļ uzturā jālieto iespējami daudz dārzeņu un augļu.  Bet vai dažkārt mazliet nepārcenšamies un neatņemam savām maltītēm baudītprieku?  Arī veselīgam ēdienam pirmkārt jābūt garšīgam un jārada patīkama sāta sajūta.

 Kā to panākt? To uzzināsim IMPERFEKT pirmajā garšu meistarklasē, kur ar savām zināšanām un pavārmākslas iemaņām dalīsies rudens numura pavārburtnīcas autore Guna Bīlande. Kopā gatavosim, baudīsim labu kompāniju un arī labu vīnu.

Meistarklase notiks 29.oktobrī plkst.13.00 Viesistabā, Rīgā, Citadeles ielā 3. Dalības maksa 35 eiro. Vietu skaits ierobežots. Meistarklase paredzēta pieaugušajiem.


Krāsas

Izmēri

Detaļas

-

Aptuvenais piegādes laiks

2-3 darba dienas

€ 35.00

€ 35.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 35.00


€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.


Ielogojies