I'mperfekt

Dolce vita - Kapri (pirmā iemaksa)

Produkta kods: IMIpiedzivojums

€ 400.00

Māksla baudīt un Itālijas iekārojamākā sala - KAPRI.

Kad: 2024.gada 8. - 15. jūnijs (5 naktis Kapri un 2 naktis Neapolē)

Vai tu proti no sirds atpūsties? Vai arī atpūtai nekad nepienāk īstais brīdis? Pat ja beidzot esi saorganizējis sevi atvaļinājumam, vai proti atlaist ikdienas atbildību, ļauties mieram, būšanai šeit un tagad un vienkārši baudīt?

Brauc mums līdzi uz Itālijas iekārojamāko salu Kapri un kopā ar Kristīni Balodi iemācies paņemt pauzi, pamanīt, novērtēt, paskatīties uz sevi un apkārt esošo citādāk, izkopt sevī veselīgu hēdonismu un apzināti ļaujies Kapri salas burvībai. Kapri sala jau kopš seniem laikiem bijis magnēts tiem, kuri uzdrošinājušies pieskarties skaistajam, šķietami nesasniedzamajam, tam, ko bez atļaušanās domāt plašāk un gribēt košāk nav iespējams sasniegt.

Šo nedēļu veltīsim apzinātai baudīšanai un skaistumam. Vietas, apstākļu, sajūtu, mirkļa un notikumu baudīšanai. Jā, jā, mācēt baudīt nemaz nav tik vienkārši. Ja vien mums būtu tāda poga, ko varētu nospiest un ieslēgt baudīšanas režīmu: tā, tagad atslēdzies no ikdienas darbiem, nedarbiem, pienākumiem, atbildībām un baudi! Visu iespējams apgūt, ja zini kā un to praktizē ikdienā. Tādēļ aicinām tevi kopā ar Kristīni Balodi (klīniskais psihologs ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā) izkopt sevī veselīgu hedonismu un piedzīvot burvīgo Kapri salu sirsnīgas un zinošas latvietes Solvitas sabiedrībā. Solvita dzīvo Florencē, ir mākslas zinātāja un gide. Viņa parādīs Kapri salu un mazliet Neapoles no sava skatpunkta.

Šis būs laisks un baudīgs ceļojums, piepildīts saules un jūras peldēm, aromātiem, galvu reibinošiem dabas skatiem. Ceļojums, kurā būs laiks neko nedarīt un lutināt sevi. Nesteidzoties uzsūkt skaistumu, kas ir apkārt. 

Kāpēc pievienoties Kapri brīvdienām un ko iegūsi:

* Tā būs nedēļa apzinātai baudīšanai un jēgpilnai atpūtai pasakainā vietā.
* Iespēja iepazīt sevi jaunā vietā.
* Iegūsi teorētiskas un praktiskas zināšanas par to, kas ir veselīgs hēdonisms un kā to piekopt, kā paņemt pauzi ikdienas skrējienā un justies mierā ar to.
* Jaunas, iedvesmojošas satikšanās.
* Zinošas un gādīgas vadītājas.
* Laiska atpūta prātam un ķermenim, jaunas zināšanas un piedzīvojums vienlaikus.

Skaists vasaras sākums bezgala šarmantā vietā. 

Piedzīvojuma cena: 2590 eur vienai personai. Pirmā iemaksa 400 eur, atlikušo summu iespējams sadalīt trīs maksājumos.

Iekļauts: uzturēšanās viesnīcās un brokastis, gids, transports un transfēri no Neapoles uz Kapri un atpakaļ, pārvietošanās pa salu, apskates vietas, izbrauciens ar laivu, Kristīnes Balodes darbnīcas.

Papildus: avio biļetes, pārējās ēdienreizes, personīgie tēriņi.

Dalībnieku skaits: 8

Aicinām kompānijā gan dāmas, gan kungus. Pa vienam vai divatā, kā vien sirds vēlas.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Foto: unsplash€ 400.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 400.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.