I'mperfekt

Divi sarunu vakari par seksuālo inteliģenci ar Kristīni Balodi

Produkta kods: MEIST68

€ 89.00

Nosaukums
Divi sarunu vakari par seksuālo inteliģenci ar Kristīni Balodi
Nodarbību vada
Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos. Turpina profesionāli pilnveidoties, studējot personības seksualitātes psiholoģiju, partnerattiecību psiholoģiju un psihoterapiju, īpašu uzmanību pievēršot vīrieša stiprināšanai psihoterapijā. Labprāt iesaistās starpdisciplināros projektos.
Datums
8. un 22. novembris
Laiks
18:30-20:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba –
Rīgā, Ģertrūdes ielā 23

Lekcijas pieaugušajiem jeb sarunu vakari par seksuālo inteliģenci. Lekcijās apskatīsim un runāsim par diviem pavisam ieintriģējošiem tematiem:

  • 1. sarunu vakars 8. novembris “Sievietes seksuālā apzinātība”

Visai maz ticams, ka sievietes seksuālā brīvība un labklājība rodama maskulīnās kultūras parametros, kuriem joprojām tik izmisīgi cenšamies patapināties. Ne vienīgo atļauto kleitas izmēru sološie 54kg kādai nesuši kaut nedaudz atklātāku savu autentisko seksuālo vēlmju un vajadzību apzināšanos, ne butalīna injekcijas ienīstajā pieres grumbā vai gadu gaitā aprises mainījušajā kaunuma lūpā, kādai palīdzējušas noturēt uzmanību iekārotās seksuālās tuvības laikā un spējušas atraut no nepadarīto darbu vai nākamās dienas pienākumu un apņemšanos saraksta.

  • 2. sarunu vakars vakars 22. novembris “Krāpšanas anatomija”

Krāpšana ir viena no neviennozīmīgākajām pieredzēm cilvēka tapšanā par cilvēku. Tādēļ šis vakars lai kļūst par iedvesmu tiem, kuri gatavi bez pretenzijas uz pareizo atbildi pareflektēt par tādiem jautājumiem kā:

- Krāpt vai nekrāpt?

- Krāpšana un monogāmija;

- Krāpšana un piedošana;

- Krāpšana un uzticēšanās;

- Krāpšana kā uzdrīkstēšanās.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 89.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.