I'mperfekt

CROWN ME kroņu/vainagu darbnīca

Produkta kods: MEIST80-2

€ 59.00

Nosaukums: CROWN ME kroņu/vainagu darbnīca
Vadītājs:

Madara, CROWN ME dibinātāja un kroņu meistare. CROWN ME zīmolu raksturo absolūts radošuma un pašizpausmes lidojums savos sapņos un iecerētās vīzijās. Kad pārdrošākās ieceres top realitātē, radītas krāšņās rotās maģiskiem mirkļiem, ikdienai un svētkiem.

Datums: 18. jūnijs
Laiks: 17:00-21:00
Vieta:

I'MPERFEKT Viesistabā, Rīgā, Ģertrūdes ielā 23 

Radi SAVU kroni vai galvas rotu no putna spalvām, auduma ziediem, metāla, kristāliem, zīda un samta - ievij savu labo, savu gribēto, savu kosmosu - vien mirkli pirms Saulgriežu nakts. Nāc ar zināšanām, vai bez, mūsu gādīgās rokas un vērtīgie padomi vadīs Tevi procesā, līdz nokļūsi turp, kur vēlies, Tavai rotai no sapņa kļūstot par realitāti. Visi darbam nepieciešami materiāli iekļauti cenā.

Sīkāka informācija - hello@imperfekt.com.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.  
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot 
I'mperfekt Viesistabas noteikumus.€ 59.00

IZPĀRDOTS

€ 59.00


Hmm..., izpārdots? Iespējams, lieta vēl pieejama mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 23. Tālrunis 20214277.

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.