I'mperfekt

BEE IN vaska drāniņu meistarklase

Produkta kods: MEIST59

€ 25.00

Nosaukums
BEE IN vaska drāniņu meistarklase
Nodarbību vada
Ieva Sulutaura, BEE IN idejas autore
Datums
9. oktobris
Laiks
18:30 – 20:30
Vieta
I’MPERFEKT viesistaba Rīgā, Ģertrūdes ielā 23


Pasaulē arvien vairāk un vairāk tiek runāts par plastmasas piesārņojumu un tā negatīvo ietekmi uz vidi un cilvēkiem. Tiek daudz darīts, lai šo piesārņojumu mazinātu, tostarp sabiedrībai tiek piedāvātas videi draudzīgas alternatīvas ierasto paradumu vietā. Kā jūs uzglabājat ēdienu savās mājās?
BEE IN un šīs idejas autore Ieva Sulutaura nākusi klajā ar dabisku, skaistu un videi patiešām draudzīgu izstrādājumu — vaska drāniņu ēdiena uzglabāšanai. Tajā var ietīt sieru, maizi, dārzeņus, to var pārklāt bļodām vai citiem traukiem. Meistarklasē varēsiet pagatavot pats savu personalizēto vaska drāniņu. Vairs nekādas plastmasas jūsu virtuvē!
Tā kā Ieva ir no biškopju ģimenes un izstrādājuma pamatā ir tīrs bišu vasks, Ieva ar aizrautību pastāstīs par bitēm un to nenovērtējamo nozīmi uz mūsu planētas. Tāpat lekcijā gūsit plašāku priekšstatu par bezatkritumu dzīvesveidu un dabai draudzīgu alternatīvu ieviešanu savā ikdienā.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
€ 25.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.