I'mperfekt

Aproce "Karalis"

Produkta kods: IMPROT27

€ 59.00

Šī askētiski elegantā aproce ir ne tikai stilīgs un interesants akcents kopējā tēlā, tā atklāj un spēcina arī nēsātāja būtību savas simboliskās nozīmes dēļ.

Kronis ir garīgās un laicīgās varas augstākais simbols, atklāj valkātāja neierobežoto varu pār paša dzīvi. Šī simbola nēsāšana var kalpot kā dzinulis uz uzvaru, nopelniem un sasniegumiem. Daudzās kultūrās kronim ir arī garīga, aizsargājoša, ar debesīm un Sauli saistīta nozīme. Kristietībā, hinduismā un budismā kronis simbolizē mūžīgu, garīgās apgaismības pavadītu dzīvi.

Ar šīm apročpogām vēlamies iedvesmot nēsātāju būt par savas dzīves karali un noteicēju. Tā būs arī lieliska dāvana ar nozīmi un jēgu.

Starp citu, šīs aproces labi piestāv arī sievietēm. Jo vai tad arī mēs nevaram būt savas dzīves karalienes, lauvenes vai brīvas kā ērglis mākoņos?

Vēl aproces ir kā radītas pāriem. Tu – mans lauva un es – tava karaliene...

Zīmējuma autors: Krišjānis Gorbunovs

Dizains: Rasma Pušpure


Detaļas

Materiāls:

dabīgā ādā, augstākās kvalitātes sudrabs

Izmērs:

aproce – 25 cm, sudraba detaļai – 2cm

Detaļas:

gravējums

Svars:

10g


€ 59.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.