I'mperfekt

Akvareļu meistarklase "Rudens lapu mandala"

Produkta kods: MEIST55

€ 35.00

Nosaukums
Akvareļu meistarklase "Rudens lapu mandala"
Vadītājs
Nataļja Burliko (Instagram: @natabu.art). Nataļjai ir ir vairāk nekā 10 gadu pieredze grafiskajā dizainā un ilustrācijā, tomēr mākslinieces sirds pieder akvarelim un dažādām mākslas tehnikām. Turklāt kā sertificēta herbāliste Nataļja palīdzēs orientēties koku dažādībā: to īpatnībās, īpašībās un pielietojumā.
Datums
Laiks
10. oktobris
18:00 - 20:30
Vieta
I’MPERFEKT Viesistaba Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena
35 EUR
Žurnāla I'mperfekt abonentiem atlaide 10%, ievadot atlaižu kodu

Ik pa reizei, kad uzlīst lietus, karsta tēja un kafija garšo vēl gardāk kā ierasts. Iekšējā šķiršanās no vasarīgām atmiņām notiek rudens pastaigās lapkritī. Nav zināms, kādā, bet maģiskā veidā rudens vienmēr ir radošs, patiesi iedvesmojošs gadalaiks.

Tādēļ baudīsim šo radošo dabas košumu ar akvareļu krāsām. Izdejosim otu un lapu rudens deju.

Šajā nodarbībā veidosim un zīmēsim rudens lapu mandalu. Līdz nodarbības beigām katrs no dalībniekiem būs radījis īpašu, oriģinālu un pabeigtu zīmējumu. Katrs varēs izvēlēties Latvijas koku lapas vai citus rudenīgā laika dabas elementus, no kuriem veidot savu neatkārtojamo mandalu.

Šī akvareļa zīmējuma radīšanai nebūs nepieciešamas kādas īpašas zīmēšanas prasmes.

Lai arī kāds ir Tavs pašreizējais zīmēšanas līmenis, būs iespējams izpausties.

Visi materiāli iekļauti cenā.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.