I'mperfekt

60-to gadu grims ar Ievu Ivanovu (5/5)

Produkta kods: MEIST09

€ 35.00

Nosaukums
5. meistarklase "60-to gadu grims"
Vadītājs
Ieva Ivanova, stiliste un grima otu pavēlniece, arī fotogrāfa labā roka fotosesijās, Ieva: "Pirmo reizi grima otas es savās rokās turēju apmēram pirms 15 gadiem. Kopš tā laika grims, stils un viss, kas ar to saistīts, kļuva ne tikai par manu hobiju, bet arī profesiju un dzīvesveidu".
Datums
Vakara grupa: 2019. gada 12. aprīlis
Dienas grupa: 2019. gada 2. maijs
Laiks
Vakara grupa: 18:00 - 20:00
Dienas grupa: 13:00 - 15:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
10
Cena
35 EUR
Nepieciešamie materiāli
Ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto - skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.

Skaistums ir viens no sievietes slepenajiem ieročiem, un grims ir neatņemama tā sastāvdaļa. Labā ziņa ir tā, ka kosmētikas maciņam nav jābūt milzīgam. Tajā ir jābūt dažiem svarīgiem produktiem, galvenais ir zināt, kā tos pareizi izmantot. Grima meistarklase ir lieliska iespēja nostiprināt, atjaunot un pilnveidot savas zināšanas šajā jomā. Nekas nav sarežģīti, ja zini, ko un kā darīt.
Uz meistarklasi ieteicams ņemt līdzi savu kosmētiku, kuru jau lieto – skropstu tušu, acu ēnas, lūpu krāsu u.c. Būs iespēja arī izmēģināt mūsu piedāvātos produktus.


Meistarklases plāns:

  • Sejas sagatavošana - pamata uzklāšana.
  • Kā pareizi uzklāt acu laineri, kā krāsot plakstiņu zem lainera.
  • Laineru dažādība un izvēle.
  • Kā pieskaņot lūpu krāsu.
  • Noslēgumā - fotosesija ar profesionālu fotogrāfi. Katrai dalībniecei tiks izveidotas 2 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.

Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.