I'mperfekt

10 nodarbību cikls "Modes ilustrācija" ar Baibu Ladigu-Kobajaši

Produkta kods: MEIST10

€ 330.00

Nosaukums
10 nodarbību cikls "Modes ilustrācija"
Vadītājs
Baiba Ladiga-Kobajaši, modes māksliniece, prezentējusi savas kolekcijas dažādos modes šovos Latvijā un ārvalstīs. Strādājusi par modes dizaina pasniedzēju Šanhajā, kā arī piedalījusies dizaina, stila un ilustrācijas projektos. Šobrīd viņas kolekcijas tiek pārdotas Eiropā, Japānā, un Ķīnā.
Datums
2019. gada 4. aprīlis - 6. jūnijs
Laiks
18:00 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Dalībnieku skaits
10
Cena
330 EUR
Nepieciešamie materiāli
Visi nodarbībām nepieciešamie materiāli iekļauti cenā.

Modes ilustrācija ir sajūtu vizualizācija dažādās tehnikās. Modes ilustrators var strādāt patstāvīgi jebkurā pasaules malā, pat pludmalē vai meža vidū, jo darbam nepieciešams tikai papīrs un zīmulis. Modes ilustrāciju var apgūt jebkurš, jo zīmēšana ir prasme. Šobrīd modes ilustrācija piedzīvo renesanci. Modes ilustratori sadarbojas ar žurnāliem, modes namiem, reklāmas aģentūrām, individuālajiem klientiem, veido veikalu noformējumu. Modes ilustratori spēj radīt unikālus tēlus, ko nespēj modes fotogrāfija.

Modes māksliniece Baiba Ladiga-Kobajaši iepazīstinās ar dažādiem modes ilustrācijas stiliem un to pielietošanas iespējām. Uzzināsi par modes pamatfigūru, uzbūvi, stilizāciju un proporcijām.


Nodarbību plans:

•           4. aprīlis. Modes pamatfigūra, uzūve, stilizācija un proporcijas. Informācija par dažādiem modes ilustrācijas stiliem, pielietošanas iespējām.

•           11.aprīlis. Figūra kustībā. Balanss un proporcijas.

•           18.aprīlis. Modes zīmējums kustībā. Sānskats un 3/4. Balanss un proporcijas.

•           25.aprīlis. Rokas.

•           2.maijs.  Kājas un apavi.

•           9.maijs. Modes zīmējums. Seja priekšskatā, mati.

•           16.maijs. Modes zīmējums. Seja sānskatā, mati.

•           23.maijs. Modes zīmējums. Seja 3/4 pagriezienā.

•           30.maijs. Modes ilustrācija ar zīmuļiem, flomāsteriem, Ķīniešu tušu un kaligrāfijas otām, akvareļkrāsām. Figūra kustībā, kopskats. Skicēšana no modes žurnāliem.

•           6.jūnijs. Modes ilustrācija ar zīmuļiem, flomāsteriem, tušu, akvareļkrāsām.


Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 330.00

PIEVIENOT GROZAM

€ 330.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.