I'mperfekt

1. "Ajūrvēdas principi veselīgai ēšanai" ar Ingu Pūci

Produkta kods: MEIST36

€ 35.00

 

Nosaukums
"Ajūrvēdas principi veselīgai ēšanai" 3. cikla nodarbība ar uztura speciālisti Ingu Pūci
Vadītājs
Dr. Inga Pūce, veselīga uztura eksperte ar 22 gadu pieredzi veselīgas svara korekcijas jautājumos. Inga ir arī “Figūras Draugi” grupu vadītāja, kurā, vienkārši un saprotami skaidrojot tievēšanas procesu, palīdzējusi neskaitāmiem cilvēkiem sasniegt mērķi un uzlabot dzīves kvalitāti.
Datums
11. jūlijs
Laiks
18:00 - 20:00
Vieta
I'MPERFEKT Viesistaba - Rīgā, Ģetrūdes ielā 23

Katrs no mums grib justies labi savā ķermenī, tomēr nereti tas nākas ļoti grūti. It kā tik labvēlīgās diētas īsti nesniedz rezultātus, turklāt pilnībā sabojā garastāvokli un pašsajūtu. Ir svarīgi izprast savu organismu un ar ēšanu saistītus procesus, tikai tad iespējams ēst gudri un sasniegt kārotos rezultātus.

Noslēdzošajā nodarbībā runāsim par Ajūrvēdu. Tulkojumā no sanskrita tā nozīmē — mācība par dzīvi, kas atzīst, ka cilvēka veselības pamatā ir pareizs uzturs, pareiza domāšana un pareizs dzīvesveids. Nodarbībā runāsim tieši par pareizu uzturu, kas, iedalot cilvēkus trīs tipos, katram piemeklē nepieciešamāko. Mācīsimies izvēlēties ēdienu, kas atbilstošs katra individuālam gremošanas tipam.


*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.

*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.€ 35.00

Apskatīt grozu

Dalies


zīmols

I'mperfekt

Imperfekt ir dzīvesstila grāmatžurnāls, portāls un interneta veikals, kuru 2017. gadā izveidojušas Zane Ozola un Inga Gorbunova. Sadarbojoties ar dažādiem latviešu māksliniekiem un dizaineriem, tiek radītas tieši Imperfekt līnijas dizaina lietas mums - perfekti neperfektajiem.