Vislabākie vīrieši

— Dana Sinkeviča

Vislabākie vīrieši

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 20 marts, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Perfekti vīrieši dabā nepastāv. Kā suga. Pie šāda secinājuma agrāk vai vēlāk nonāk katra saprātīgi un veselīgi domājoša sieviete. Ja arī mums šķiet, ka kāds tiešām ir absolūti, fantastiski un žilbinoši perfekts, beigās tāpat izrādās, ka a) viņš ir sērijveida maniaks; b) viņš pārguļ ar sievas labāko draudzeni;
c) viņam interesē citi vīrieši, tātad sieviešu kolektīvam viņš tāpat ir zudis komplektā ar visu savu perfekto genofondu.

Taču, pat ja viņi arī nav perfekti, mēs viņus tik un tā cienam un mīlam. Vismaz, cerams, lielāko daļu no viņiem.

Par ko? Principā jau ne par ko. Jo nemīl par "kaut ko", kam var izsniegt patentētu preču zīmi.

Ja akurāt kāds tagad izsauktu pie tāfeles un liktu noskaitīt trīs lietas, kāpēc mēs mīlam vīriešus, tad varētu sākt ar, piemēram, ..

.. spēju lidot.  Un dāvināt lidojumu arī mums, ja kādreiz šķiet, ka spārni drusku aplūzuši. Mīlam par spēju būt brīvam kā putnam debesīs. Un par to, ka saprot – arī mums ir vajadzīga šī sajūta, nevis sēdēšana zelta vai kādā mazāk šika materiāla būrītī.

Cienām par to, ka viņi ir savas dzīves karaļi un noteicēji. Un saskata mūsos savas karalienes. Arī brīžos, kad pašas savās acīs nekandidējam pat uz Bridžitas Džounsas statusu.

Vēl par to, ka esam ar viņiem drošībā. Par to, ka viņi māk parādīt zobus, ja vajag aizstāvēt savu viedokli. Vai  aizsargāt savu baru. Pārvarēt savas bailes, bet nenoliegt tās. Taču mīlam arī par to, ka viņi prot priecāties un baudīt. Dzīvot, nevis tikai izdzīvot.

Īsāk sakot, perfekti vai neperfekti, viņi mums ir vislabākie.

Tomēr tā visa ir smalka lirika. Patiesībā arī bez tās vienkārši esam radījušas stilīgas aproču pogas un aproces, kuras labprāt nēsātu pašas. Ja vien būtu vīrieši. Toties mēs tās esam uzdāvinājušas saviem vīriešiem. Un vienalga, vai tie ir vīri, dēli, mīļotie vai vienkārši labi draugi.

Rotu kolekcijas nosaukumā gan iztikām bez lirikas, nosaucām to par "Es esmu", bet katrai rotai dots simbolisks vārds: "Ērglis", "Karalis", "Lauva" un vienkārši "Es esmu". Rotas tapušas sadarbībā ar rotu mākslinieci Rasmu Pušpuri, izmantojot materiālus, kas nedarītu kaunu ne elegantiem kungiem uzvalkos, ne brīvdomātājiem uz moča: sudrabu un ādu.

P.S.Taču, ja tā labi padomā, tas viss jau tagad lieliski der arī sievietēm. Vai pārim, kas jūtas kā viena komanda.

P.S.S. Starp citu, dabā, visticamāk, nav sastopamas arī absolūti perfektas sievietes.

Kolekciju iespējams apskatīt šeit.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 20 marts, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu