Vēstule vecītim: ko vēlas vīrieši

— Kristiāns Ērglis

Vēstule vecītim: ko vēlas vīrieši

— Kristiāns Ērglis

Raksts

Publicēts: 10 janvāris, 2019

Kategorija: Žurnālā

Dalies

Svētku gaidīšanas laiks rosina ticēt brīnumam, tāpēc šogad arī es saņēmos uzrakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim un klusībā loloju cerību, ka viņš ar savu ziemeļbriežu un rūķu armiju parūpēsies, lai šī vēstījuma saturs nonāk līdz visām daiļā dzimuma pārstāvēm. Pasaule tiešām kļūtu labāka, ja vīrieši mācētu paskaidrot, ko gaida no savām sievietēm.

Mīļo vecīt! Zinu, ka nelabvēļi mēģina apšaubīt Tavu eksistenci un izplata apgalvojumus, ka Ziemassvētku vecītis ir tikai patērētāju sabiedrības izdomāts tēls, kura galvenais uzdevums ir pamudināt cilvēkus tērēt naudu un iegādāties pēc iespējas vairāk mantu. Taču mani ar šādām viltus ziņām nevar piemānīt, jo nešaubos, ka Tu esi īsts, tāpēc vēršos pie Tevis ar kādu lūgumu. Es neprasu nekādas dāvanas (lai gan džemperis ar briedīšiem man ļoti piestāvētu), bet man ir nepieciešama Tava palīdzība, lai risinātu kādu mūžsenu problēmu – vīriešu un sieviešu nespēju runāt kopīgā valodā, izprast pretējā dzimuma vēlmes. Kāda starptautiska dižpārdokļa autors ir saskaitījis pat piecas mīlestības valodas, bet diemžēl vairākums no mums nav Eiropas Savienības birokrāti un katram nevar nolikt blakus tulku, kas nekavējoties pārtulkos no vienas valodas otrā. Kā zināms, vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Veneras, un mums ir nepieciešams kāds, kas palīdzētu interpretēt pretējā dzimuma domas. Dārgo vecīt, varbūt Tu kā aseksuāla persona no tālā Ziemeļpola varētu uzņemties vienu darbiņu un nogādāt sievietēm vēstījumu, ko vēlos paust daudz cietušā “stiprā dzimuma” vārdā?

Ar kotletēm nepietiek

Holivudas filmās un daudzu literātu daiļradē neskaitāmas reizes ir apspēlēts jautājums “Ko vēlas sievietes?”, bet reti kurš ir uzdrošinājies pavaicāt, kas ir vajadzīgs vīriešiem, it kā viņu vēlmes būtu kaut kas vienkāršs un pašsaprotams. Nezinu, vai drīkstu runāt visu vīriešu vārdā, bet uzdrošinos apgalvot, ka vīrieša laimei nepietiek tikai ar klasisko formulu: kotletes, alus un minets. Protams, visas šīs sastāvdaļas ir svarīgas un veido Maslova piramīdas pamatu, tāpēc būtu grēks atstāt novārtā rūpes par vīrieša pamatvajadzību apmierināšanu. Principu, ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu, neviens vēl nav atcēlis, un labi pabarots vīrietis vienmēr būs vairāk apmierināts ar dzīvi nekā tāds, kurš atstāts ar kurkstošu vēderu. Un klasiskās kotletes tiešām ir garšīgs ēdiens, daudz labāks par visādiem brīnumiem no kvinojas un čia sēklām, ko mūsu valstī mēģina ievazāt veģetāriešu sektas pārstāvji. Dāmas, jūs varat sēdēt uz diētas un skrubināt savus salātus, bet nemēģiniet pārtaisīt plēsēju par zālēdāju, jo neviena diēta nav tik iedarbīga, lai vilku pārveidotu par govi! Jā, kotlešu un alus diētai ir savas blaknes, kuru dēļ jūsu dzīvesbiedra vēders dažkārt raisa asociācijas ar grūtniecības astoto mēnesi un viņa krūtis uzskatāmi sāk konkurēt ar jūsējām, bet arī vīriešiem ir tiesības ievērot sieviešu žurnālu sludināto principu: labāk būt apaļam un laimīgam, nevis tievam un mūžīgi neapmierinātam!

Ananasu sulas spēks

Pievēršoties minetam kā vīrieša laimes formulas sastāvdaļai, jāsaprot, ka dzimumloceklis ir vīrieša ego ārējais pagarinājums, tāpēc partneres attieksme pret to būs kā indikators attieksmei pret vīrieša personību kopumā. Ja vīrieša loceklis jums šķiet kaut kas netīrs un pretīgs, ko godīgām mātesmeitām neklājas ņemt mutē, tad vīrietis šādu attieksmi var uztvert kā vēstījumu, ka viņš pats nav gana labs. Reiz kādā vīriešu žurnālā izlasīju par britu zinātnieku pētījumu, ka ananasu sulā ir vielas, kas uzlabo spermas garšu, un pāris mēnešu dienišķā alus vietā izdzēru litriem sasodītās sulas. Manas partneres empīriskie secinājumi nesakrita ar pētījuma hipotēzi, tāpat neapstiprinājās arī pieņēmums, ka ananasu sula palīdz šķelt taukus un samazināt lieko svaru, bet dāmas, lūdzu, novērtējiet mūsu pūles!

Vīriešiem sekss ir arī attiecību kvalitātes rādītājs, tāpēc mēs baidāmies, ka pēc ilgākas kopdzīves šis prieks ies mazumā un būs pieejams retāk nekā Ziemassvētki, turklāt pārsvarā tikai baļķa pozā. Tāpēc ir patīkami sagaidīt iniciatīvu no sievietes puses, kas liek sajust, ka esi gandrīz tikpat iekārojams kā Breds Pits vai Džordžs Klūnijs. Protams, uzreiz nav jākrīt otrā galējībā, ar uzspēlētu entuziasmu un skaļu vaidēšanu mēģinot gultā atdarināt pornoaktrises, ja vien šādā veidā tu nevēlies izprovocēt kaimiņienes skaudību.

Sociālo tīklu karaliene

Visas pasaules nelaimes ceļas no salīdzināšanas, un, protams, ka gan kaimiņienei, gan tavām draudzenēm vienmēr būs labāks dzīvoklis, smukākas kleitas, paklausīgāki bērni un čaklāks vīrs, kurš spējīgs nopelnīt vairāk naudas. Iedomājies, kaimiņienei vīrs kāzu jubilejā uzdāvināja ūdeļādas kažoku, bet tavam nejēgam ir tikai aptuvena nojausma par mēnesi un gadalaiku, kad notika jūsu kāzas, tāpēc ir maz cerību, ka jubilejā no viņa sagaidīsi pat nieka puķīti. Mēs, vīrieši, labi saprotam, ka aizmirst tavu dzimšanas dienu, ir briesmīgs nodarījums, kas būtu pielīdzināms septiņiem nāves grēkiem, bet mūsdienu cilvēkam galvā nākas paturēt tik daudz informācijas, ka šāds “sīkums” var pilnīgi izkrist no atmiņas. Viens no risinājumiem ir dāvināt dzīvesbiedrei ziedus dažādos datumos nejaušas izlases kārtībā, taču arī šādā gadījumā ir risks krist nežēlastībā, jo gudri ļaudis ir teikuši: ja vīrietis pēkšņi sāk tev dāvināt ziedus bez iemesla, tam noteikti ir kāds iemesls.

Protams, ir patīkami no sava vīrieša saņemt milzīgu ziedu pušķi, jo uz karstām pēdām to var ielikt savā Instagram profilā un palepoties draudzenēm. Un ne tikai Instagram, bet arī Facebook, Draugiem.lv, Twitter un citos tīklos, jo tu taču esi sociālo tīklu karaliene, kuras pavalstniekiem ir jāzina, ko viņu apbrīnas objekts šorīt ēda brokastīs, cik presītes uztaisīja sporta zālē un kādas gudras grāmatas lasīja pirms gulētiešanas.


Iesakām izlasīt pilno rakstu, kurš ir pieejams žurnālā :) -I'mperfekt


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 10 janvāris, 2019

Kategorija: Žurnālā

Visu rakstu lasiet žurnālā Imperfekt

Ziema 2018

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu