Soma, par kuru pilsētā runā

— Dana Sinkeviča

Soma, par kuru pilsētā runā

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 30 mai, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Ja tev ir daudz naudas, tu vari nopirkt kādu birkinbēgu,– un visi zinās, ka tev ir daudz naudas. Kas nav nekas slikts, jo mēs pilnīgi noteikti esam par sieviešu konstitucionālajām tiesībām izvēlēties, kurai somiņai teikt savu jāvārdu. Bet, ja godīgi, pilsētā runā, ka tā vairs nav nekāda lielā māksla – izvēlēties pazīstama zīmola somu. Tas ir tāpat, kā visu laiku iet vakariņās uz vienu un to pašu restorānu: jo pārbaudīts, te vēl nekad nav iesmērējuši tev vecus garneļu salātus un lielos vilcienos – arī garšīgi var paēst. Un tu tā arī ne reizi neatver blakusesošā restorāniņa durvis un pat nenojaut, ka tur par šefpavāru strādā seksīgs tumšmatis ar brūnām acīm, kurš mācījies Francijā.. un, kad beidzot pie mums uz Latviju atbrauks Michelin restorānu vērtētāji, viņi iedos viņam mišelīna zvaigzni... Taču tad jau visi gāzīsies uz seksīgā brūnača restorānu un tu vairs nebūsi jaunatklājēja. 

Līdzīgi ir ar latviešu zīmola Vaskala ādas somām. Mēs nojaušam, ka šīs somas kādreiz dabūs savu somu pasaules mišelīnu, taču pagaidām par to vēl zina tikai neliela daļa stilīgu gudrinieču un modes pazinēju. Tādēļ tagad Vaskalu iekļāvām arī savā imperfekt.com veikalā. Tas ir stilīgs, funkcionāls dizains un patiešām pārsteidzoša kvalitāte. Katra vīlīte nostrādāta tā, it kā meistars tajā būti iemīlējies. Mūsu pašu šīs vasaras favorīts – mazā soma Round, turklāt šīs somas tagad pieejamas arī vasarīgi spilgtos toņos – radītas speciāli Imperfekt zīmolam. Somiņa unikāla ar to, ka to iespējams nēsāt gan kā pleca somu, gan klačiņu, gan arī aplikt ap vidukli, kas šosezon ir super aktuāli.

Zem Vaskala zīmola gan  neslēpjas seksīgs tumšmatis – tā ir pievilcīga  blondīne Ērika Rudika. Radīt aksesuāru dizainu vienmēr ir bijis viņas sapnis. Atrodot īstos meistarus tepat Latvijā (un nevis fabriku kaut kur Ķīnā), viņas sapnis pārtapa somās, par kurām pilsētā jau runā. Tā, lūk, ar tiem sapņiem.

Ievērtē šeit


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 30 mai, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu