Pavasara dekorāciju maiņa!

— I'mperfekt

Pavasara dekorāciju maiņa!

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 10 marts, 2018

Kategorija: Žurnālā

Dalies

Kad pirmie īstās pavasara saules stari iespīd caur logu, pat visslinkākās un aizņemtākās būtnes izjūt nepārvaramu tieksmi uz logu mazgāšanu. Jo pēc tam ir tāda laba un spoža sajūta. Tāpat ir ar lietām pavasarī: gribas kaut ko svaigu. Varbūt ne daudz, bet labu. Tādēļ arī mūsu e-veikalam atradām jaunas lietas pavasarīgām sajūtām un dekorāciju nomaiņai, dažas no tām pašas savām rociņām esam izmeklējušas jaunākajā dizaina un interjera lietu izstādē Ambiente 2018. Atradīsi gan ko mīļu saviem vistuvākajiem, mīļākajiem, blakus esošajiem, gan arī ko sievišķīgu pati sev. Un tad vēl kaut ko skaistai un vieglai ceļošanai, un pēc tam vēl arī kaut ko apetelīgākai ēdiena baudīšanai. 

Izejam pavasarī!

RADER ir vācu zīmols, kas mudina ienest mazus prieka brīžus ikdienā ar jaukām mīļlietiņām, jēgpilnām dāvanām, īpašām papīrlietām un poētiskiem porcelāna izstrādājumiem, kuriem katram ir savs stāsts. 

Mazs pārsteigums pavisam parastā dienā


Ļaujamies pavasarīgai noskaņai, atmodinot dzīvot prieku, un sākam ar to, ka iepriecinām biežāk viens otru, savus mīļos, tuvos un vienkārši līdzās esošos. Pārsteigums kastītē ar mīļzīmīti - I'll run away with you, kuru ielikt kādam kabatā vienkārši tāpat, bez iemesla.

2.95€

Ceļo viegli 

„Kur palikusi mana tīrā zeķe?” Situācija, kad trešajā ceļojuma dienā koferī viss ir sagriezies totālā bardakā, droši vien daudziem nav nekāda brīnumainā parādība. Risinājums – praktiski, stilīgi un ērti drēbju maisi tīro un netīro drēbju atdalīšanai. Būs grūti ko sajaukt un nekāda stresa lidostā, ja kāds aizdomīgi noskaņots vīrietis uniformā lūgs atvērt čemodānu....

 24.95€

Today is the day

Nē, mēs nepiedāvājam šo kalendāru tādēļ, ka tas mums palika pāri no Ziemassvētkiem. Tas šeit ir tādēļ, ka īpaši piestāv arī pavasarim. Vai kādam jaunam sākumam. Vai dzimšanas dienai. Jo tas ir citādāks kalendārs, kurš nebūs jāizmet, vienam gadam noslēdzoties. Te nav ne gadu, ne konkrētu gada dienu un nedēļu. Viss ir īpašnieka rokās – nolocīt pareizo lapiņu attiecīgajā gadā, mēnesī un dienā. Tieši tik ērti un vienkārši.

21€


PLEASED TO MEET – ir ģimenes uzņēmums, kuriem patīk savā starpā sarunāties. Pa īstam. Tā viņi rada nevis vienkārši lietas, bet stāstiņus un notikumus. 

Tavas rozā brilles vienmēr līdzi

Maciņš vismīļākajām saulesbrillēm. Ideāli piemērots nēsāšanai rokassomiņā vai kā iesaiņojums kādai īpašai dāvanai.

 16€

Ceļojumu dienasgrāmata


Šeit 160 lappusēs iespējams aprakstīt un ilustrēt savus neaizmirstamākos ceļojumus. Jo mirkļus ceļojot ir vērts piefiksēt, tie vēlāk noder kā šļuka emocionālā mildronāta. Un stilīgā bagāžas birka pilda grāmatzīmes funkciju.

18€


CAROLINE GARDNER – zīmolu 1993. gadā izveidojusi britu dizainere Karolīna Gardnere, kura vienā angļu mierā spēja eleganti apvienot klasiskās vērtības ar mūsdienīgumu.  

Sarkanajā ir spēks


Runā, ka naudas maciņam jābūt sarkanam, lai nauda turētos. Iedomājies, kā tā pieturēsies, ja sarkana būs vesela soma! Bet, ja bez jociņiem, sarkanā krāsa turpina būt aktuāla arī šosezon, tādēļ šī dabīgās ādas soma būs lieliska pavasara kompanjone. Turklāt par summu, kas pārāk neapdraudēs tavu naudas maku, lai kādā arī tas nebūtu krāsā. 

 65€

Spogulīt, spogulīt, saki man tā


Tavā somā lieliski iederēsies šis mazais kabas spogulītis “Hello lovely”. Sievišķīgi, priecīgi un ērti. Arī brīžiem, kad varbūt nejūties uz pasaules visskaistākā (īpaši, ja ir aizdomas par notecējušu skropstu tušu). Pieejams arī citā dizainā, ar uzrakstu: Hey you.

Cena: 9€


Eko šmeko štellīte


“Ā, jūs no Latvijas? Mani Rīgā gandrīz piekāva,”- tieši tik pozitīvi sākās mūsu saruna Ambientes izstādē ar šo dabīgā materiāla bambusa krūžu ražotāju Alenu, kurš ir no slovēņu ģimenes uzņēmuma WOOD WAY.

Tomēr, tā kā mēs viņu pārliecinājām, ka ne visi latvieši ir kauslīgi, toties mīl dzert kafiju un tēju,  un vienkārši nevajag staigāt pa Maskačku naktī, tagad slovēņu stilīgie trauki pieejami arī Latvijā. Šī ir super duper mega eko krūze, kas brīva no sliktajiem BPA un ftalātiem un būs piemērota gan siltam, gan aukstam dzērienam. Ir cilvēki, kas par ekoloģiskajiem produktiem vīpsnā un uzskata, ka tas vien tāds mārketinga triks, tomēr mēs gribētu ticēt, ka tas ir gan svarīgi. Svarīgi pašu labsajūtai un arī māmuļai Zemei.

Pieejamas dažādās krāsās un rakstos.

13.95€  (400ml)


THE BITZ ir ir dāņu dizaina zīmols, kas radies no kaislības uz veselīgu dzīvesstilu bez lieka fanātisma.

Bauda ēst 


Svarīgi ir gan ko ēdam, gan no kā un ar ko. Pirmais un pēdējais uz jūsu sirdsapziņas, bet mēs piedāvam zīmola šķīvjus svaigās krāsās: pilnmiesīgi zilus, dzīvi zaļus un tumši pelēkus. Nav nekādu aizliegumu, dzīve ir jābauda un jādzīvo, tāpat kā ēšanas process! Šādi šķīvji pieejami divos izmēros un trīs dažādās krāsās.

No 13.85€ uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 10 marts, 2018

Kategorija: Žurnālā

Visu rakstu lasiet žurnālā Imperfekt

Pavasaris 2018

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu