Pārziemojam lasot Imperfekt Ziemu

— Laura Ponomarenko

Pārziemojam lasot Imperfekt Ziemu

— Laura Ponomarenko

Raksts

Publicēts: 31 janvāris, 2024

Kategorija: Žurnālā

Dalies

Ar ziemu mums katram ir savas attiecības. Kādam, iespējams, rodas apokaliptiska izjūta, ka šogad tā vēlas mūs ieputināt un iesaldēt, un viss ir tik auksti un nejauki, cik vien var būt. Sociālajos medijos tomēr redzam priecīgus cilvēkus, kas smaidīgi snovo, slēpo, dodas pārgājienos un pat tēlo roņus, ik nedēļu iegremdējoties ledainā ūdenī. Viņi jūtas brīnišķīgi un izbauda visu to labāko, ko ziema piedāvā. Taču, ko darīt, kā pārziemot, ja neesi ziemas mīlis un nu nekādi nespēj izbaudīt šo gadalaiku?  Kā būtu, ja tu izmantotu šo laiku, lai nedaudz piebremzētu trako ikdienas skrējienu. Ir svarīgi pa laikam apstāties, izbaudīt mieru un ļaut sev atslābt. Mums šķiet, I`mperfekt ziemas numurs šajā ziņā varētu būt labs kompanjons. Iekārtojies ērti, pagatavo sev garšīgu dzērienu un baudi – 160 lappuses pilnas ar viedokļiem, jaunām idejām un aizraujošiem stāstiem.

Un, starp citu, tieši to pašu atslābināšanās metodi iesakām arī tev, kas, tikko kā pārbraukusi no kalna vai izlīdusi no āliņģa, un vēlas patīkami atslābt un atpūtināt mazliet sagurušos muskuļus.

Par laimes, līdzsvara  un sava ceļa meklējumiem

Ziemas žurnāla lielā saruna ir ar apbrīnojamu, jaudīgu un spilgtu personību – HospissLV dibinātāju Ilzi Neimani-Nešporu. Šī ir ļoti interesanta intervija par sevis meklējumiem, neizsīkstošu enerģiju un spītu, kas liek cīnīties par tiem, kas paši par sevi pastāvēt nespēj. Lai arī mūsdienās ceļojumi uz Indiju un sevis meklēšana šķiet kā modes lieta, Ilze intervijā atklāj citu Indijas seju, kas pat lielākajiem skeptiķiem liks aizdomāties – varbūt patiesi viss ir iespējams un varbūt es arī spētu dzīvot tieši tā kā vēlos. Žurnālā vēl ir vairākas līdzīgas tēmas – kā zināms, mūsu autoriem sevis meklējumi vienmēr bijuši svarīgi. Lasi arī par to, ko darīt, ja esi atradis savu aicinājumu un tas, ko dari patīk un iedvesmo, taču tik un tā vienā brīdī attopies bez spēka un motivācijas turpināt. Kā atrast līdzsvaru, kad visa ir par daudz? Tomēr, kā jau ierasts, ir arī aktuālā informācija, piedzīvojumu stāsti, kā piemēram, Aijas Strazdiņas “Nenorēkties”, kur autore atklāj dažādus personīgus, brīžiem pat neticamus piedzīvojumus, no kuriem daži šķiet asa sižeta filmu epizožu cienīgi, īsti un patiesi. Labs humors un šoreiz arī dzeja un ieskats Mākslas muzeja krātuvēs.

Pavasaris būs!

Tev būs iespēja ieskatīties I`mperfekt piedzīvojumā Meksikā un kas zina – varbūt, lasot ceļotāju iespaidus, tu nolemsi, ka gribi būt kopā ar mums ārpusrāmju piedzīvojumā Spānijā vai doties baudīt dzīvi labā kompānijā uz Kapri salu Itālijā. Līdz pavasarim vēl ir laiks, tādēļ pārlapo stāstu par pārziemošanu Sicīlijā un smelies saules enerģiju no skaistajām bildēm un atceries – pavasaris būs, kad tam jābūt. Pagaidām izbaudi vai nu ziemas priekus vai savu ziemas miegu – kas nu tev šobrīd dod vairāk prieka. Katram gadalaikam ir savs skaistums un tas, kā tu to piedzīvosi, atkarīgs galvenokārt no pašas. Mēs ticam, ka mūsu žurnāls būs labs kompanjons šajā ziemā.

 I`mperfekt Ziemas numuru kā ierasts meklē visās lielākajās tirdzniecības vietās – raugies pēc visskaistākā vāka, kurā māksliniece Linda Valere vizualizējusi īstu ziemas izjūtu!


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 31 janvāris, 2024

Kategorija: Žurnālā

Visu rakstu lasiet žurnālā Imperfekt

Ziema 2023

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu