Ne jau par krunkām ir stāsts

— I'mperfekt

Ne jau par krunkām ir stāsts

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 03 mai, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Kā zināms, mēs no Imperfekt esam par to, ka var dzīvot ar prieku un labi justies gan savā ķermenī, gan savā prātā neatkarīgi no tā, kāds personas kods iedrukāts pasē. Un, izrādās, no skaistuma pasaules pavēlniekiem mums ir līdzīgi domājošie: franču kosmētikas zīmols Institut Esthederm. Jo, kā teica šī zīmola kosmētiķe un trenere Jekaterina Suhoparova, sievietes galvenais uzdevums, tā globāli skatoties, ir būt laimīgai, viss pārējais pievienosies pēc tam. Un, ja viņai izdodas darīt vēl kādu laimīgu – tad pavisam labi!

Taču parādiet kaut vienu sievieti neatkarīgi no viņas laimīguma koeficienta, kura pretotos iespējai tikt apčubināta, sakrēmota un apdāvināta  komplektā ar pasēdēšanu pie vīna glāzes ar līdzīgi domājošajām? Nu, varbūt Nadežda Krupska vai Bokas jaunkundze, bet viņām abām tas tāpat nav aktuāli. Toties mēs sanācām kopā ar Esthederm pirmajā Imperfekt skaistumkopšanas pēcpusdienā  un kompānijā uzaicinājām arī vairākas mūsu lasītājas - tās, kas ar mums uz viena viļņa. Īsi sakot: gāja mums neformāli un jautri, aizrunājāmies gan līdz tam, cik labi, ka kāds beidzot pasaka: tu drīksti nebūt perfekta, gan līdz faktam, ka dienā jānostaigā vismaz 7000 soļu, lai āda neizskatītos pēc sagurušas rozīnes. Lūk, dažas piezīmes no mūsu imperfektā skaistuma burziņa, kas var dzīvē noderēt.

5 ierosinājumi, kā labāk justies un izskatīties

Perfekti neperfektie paņēmieni skaistuma pēcpusdienas laikā noklausīti no Institut Esthederm Latvijā vadītāja Ulda Veita, kosmētiķes Jekaterinas Suhoparovas, produktu speciālistes Elitas Rakšānas, mārketinga diriģentes Lienes Bukšas un, protams, mūsu foršajām lasītājām Ingas Grencbergas, Ivetas Rubikas un Līgas Vasiļūnas.

1. Satraukšanās par vārnu kājiņām ap acīm ir pilnīgi velta ņemšanās: izrādās, psihologi izpētījuši, ka apkārtējie cilvēki tās neuztver kā krunkas, kas bojā fasādi. Drīzāk pat otrādi, tās šķiet fascinējošas, jo liek domāt, ka cilvēks ir tāds, kurš priecājas un bauda dzīvi, daudz smejas un neķer kreņķi tur, kur nav vērts to darīt.

2. Žurnālam Imperfekt vajagot būt vēl biezākam – to, mēs, protams, noklausījāmies no savām lasītājām. Un mums, loģiski,  prieks, ka kādam prieks par dzīvi vairojas, lasot mūsu žurnālu.

3. Ja uz kosmetaloga kušetītes izdodas aizmigt – super! Izrādās, tas ir ne vien kompliments speciālistam, kura rokās aizmiedz, bet arī procedūra iedarbojas efektīgāk, nekā tad, ja esi nomodā. Aizmigt vaksācijas procedūras laikā laikam gan nav lielu cerību :)

4. Runājot par gulēšanu procedūras laikā: gadās, ka meistare, kuras rokās esi nonākusi, ir no runīgajām, tādēļ par aizmigšanu vari i nesapņot. Izrādās, nav nekas nepieklājīgs, patiesībā, ir pat ļoti vēlams, ja jau pašā sākumā ar savu meistari izrunājat, kas procedūras laikā tiks darīts un vai tu dod priekšroku klusēšanai (un varbūt pagulēšanai), vai sarunai. Neviens nepavainojas, patiesībā arī otra puse ir laimīga, ka nav jāzīlē skrubja biezumos, kā labāk komunicēt.

5. Ja lieto produktus no dažādām viena zīmola līnijām vai miksē vairāku ražotāju kosmētiskos līdzekļus (piemēram, serums no viena, krēms – no cita), uzklāj tos ar 15-30 minūšu pauzi starp abiem. Jo nekad nevar zināt, vai tie savā starpā draudzējas un vai viena iedarbība nebremzē otra efektivitāti.

Tiekamies nākamreiz!

Foto – Inese Austruma


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 03 mai, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu