Mājsēdnieču memuāri

— Imperfekt komanda

Mājsēdnieču memuāri

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 04 novembris, 2021

Kategorija: Domas

Dalies

Eju gleznot vienradzi

Jau atkal mūs visus ir piemeklējusi mājsēde ar komandantstundu bonusā.

Jau atkal piektdienas pēcpusdienā zvana priekšnieks un saka, ka to trīs dienu (ko iepriekš pavadīju darbā birojā) vietā, varu uz darbu klātienē nākt tikai, ja vajag parakstīt un ieskenēt kādu papīru. Un tad fiksi mājās. Dienas, kad darbojos birojā bija kā svaiga gaisa malks ikdienā, kā iespēja aizbēgt no mājām, paklačoties ar kolēģiem, komunicēt klātienē ar tiem, kas nav ģimene. Bet ak, jel - atkal esam mājās. 

Motivācija zūd, pucēties nav jēgas, pusdienu pārtraukums ieilgst un vīna pudele tiek atkorķēta agrāk nekā pienāktos.

Protams, ka cenšos atrast jaunas aizraušanās - tikko pabeidzu lasīt aizraujošu romānu, rindā ir vēl divi , sāku gleznot un šad tad nelielu ierakstu veidā, iekārtoju tādu kā dienasgrāmatu. Vai tas palīdz? Godīgi teikšu, ka nezinu. Jo jau atkal ir neziņa, jau atkal nedaudz māc bailes par nākotni, jau atkal motivācija strādāt no mājām ir zem 0. Emociju spektru papildina arī dusmas par iegādātajām biļetēm uz pasākumiem, kuri atceļas. Cerēsim, ka vismaz decembra pasākumi notiks un ļaus mums veldzēt savas nogurušās un apātiskās dvēseles ar kādu teātra, baleta vai operas izrādi un noskaņot sevi gaišajam Ziemassvētku gaidīšanas laikam.

Ak, jā! Un vēl visam klāt nāk fakts, ka tik tikko esmu atkal atvērusies un emocionāli nobriedusi iespējai tikties ar jauniem cilvēkiem. Likās, ka atkal esmu ieskrējusies un gatava baudīt dzīvi. Bet mājsēde, bet covids, bet komandantstunda. Jau atkal...

Tā nu es pēcpusdienā ieslēdzu Spotify izlasi ar savām mīļākajām un skumīgākajām dziesmām, ieleju baltvīna glāzi un eju gleznot vienradzi. Jā, tieši vienradzi. Tik krāsainu, tik mītisku, tik priecīgu, kā pretstatu skumjām, bailēm un drūmajai situācijai. Jo nav jēgas noliegt, ka atkal "viss ir slikti". Tas jāpieņem, un tad kļūst nedaudz vieglāk. :)

 

Dana Reņģīte

Foto Mherit Tomas


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 04 novembris, 2021

Kategorija: Domas

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu