Instagram konkursa uzvarētājas!

— I'mperfekt

Instagram konkursa uzvarētājas!

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 14 marts, 2018

Kategorija: Par visu ko

Dalies

Kā jau solījām savā Instagram konkursā, imperfektā skaistuma pēcpusdiena kopā ar Esthederm IR KLĀT!

 

Pēc redakcijas balsojuma, izvēlējāmies 3 ierakstus un perfekti neperfektās uzvarētājas ir Instagram kontu saimnieces:


Taču ir arī papildus bonusiņš tām, kuras lasa I'mperfekt un dalās ar savu lasītprieku arī bez izsludinātiem konkursiem. Tās ir Facebook kontu pavēlnieces:

 

Elīna Ka

"Nopirku žurnālu ar pamatīgu nokavēšanos. Ziemassvētki nu jau kā vairākus mēnešus ir aiz muguras, bet tik un tā esmu sajūsmā, esmu iedvesmota un ar nepacietību gaidu jauno žurnālu. Šoreiz pat ņēmu flomasteri, lai atzīmētu domugraudus, kuru bija ne mazums. Ļoti patika. Veiksmi arī turpmāk!"

Iveta Rubika

"Dzīvei nav jābūt perfektai, lai tā būtu interesanta. Dzirkstoši, aizraujoši un ar superīgu ironijas devu. Lielisks lasāmgabals un īsta bauda!"

Jūle-Dzūle-Jūle

"Beidzot tas ir noticis! Īsts īstu sieviešu žurnāls. Es atkal mīlu lasīt žurnālu.. pēc daudzu, ļoti daudzu gadu pārtraukuma.."

________________________________________________________________________________________________________________________________

Kas tālāk?

*Lūdzam visas uzvarētājas rakstīt mums līdz 31. martam uz hello@imperfekt.com, lai vienotos par turpmāko.

Ko darīsim?

Tiksimies šaurā lokā, katra skaistumkopšanas meistarklases dalībniece saņems individuālu kosmetoloģes konsultāciju, varēs izmēģināt dažādus Eshtederm produktus un rast atbildi uz sev svarīgiem jautājumiem par ādas kopšanu. Kā arī, protams, parunāt par Imperfekt un atļaušanos nebūt perfektām.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 14 marts, 2018

Kategorija: Par visu ko

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu