Imperfekt Ziema un pop –up impresijas

— I'mperfekt

Imperfekt Ziema un pop –up impresijas

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 13 decembris, 2017

Kategorija: Iesakām

Dalies

Pagājušo piektdien T/C Spice pirmajā stāvā savus pirmos pircējus sagaidīja grāmatžurnāla Imperfekt svētku pop- up veikaliņš.

Mūsu kaimiņi no citiem veikaliem izskatījās acīmredzami pārsteigti. Vēl vakarā te bija tukša vieta, bet tagad – maza svētku oāzīte ar visai aktīviem kaimiņiem.

Torīt no tipogrāfijas ieradās arī Imperfekt Ziema. Un mūsu pop – up bija vienīgā vieta, kur to varēja iegādāties jau tad, kad vēl paši nebijām kārtīgi izpētījuši – kā tad šoreiz nodrukāts. Pirmā pircēja, jauna māmiņa ar mazu bērniņu ratiņos, bija klāt, līdzko vērās veikala durvis. Nopirka žurnālu.

Otrs pircējs pastāstīja, ka no rīta sociālajos tīklos ieraudzījis, kā apgūstam lielveikalu naktī, un braucis skatīties, kas no tā visa sanācis. Arī viņam iepirkumu maisiņā žurnāls. Un vēl kāda skaista lieta no mūsu rotu kolekcijas, ko svētkos dāvināt meitai.

Tā arī paskrēja pirmā diena veikalā: trakā ātrumā. Mazliet satraucoša un ļoti aizraujoša. Ja godīgi – pat uzkrāsoties mazajai pievakares ballītei kārtīgi nepaspējām.

Ballīte notika turpat pie veikaliņa. Tiešām liels prieks, ka mūsu foršie autori, sadarbības partneri un citi Imperfekt draugi bija atraduši laiku, lai pēc darba un visas garās darba nedēļas atbrauktu uz Spici mūs atbalstīt.

Mūs visus ar savu interesanto priekšnesumu priecēja jaunā koklētāja Līga Griķe. Bija neliela modes skate, kurā redzējām Cinnamon Concept adījumus, kā arī Imperfekt veikalā nopērkamās somas un rotas. Tostarp – speciāli Imperfekt radīto rotu mākslinieces Rasmas Pušpures rotu kolekciju un Ērikas Rudikas tieši Imperfekt izstrādātos Vaskala somu modeļus. Vakars pagāja jaukā noskaņā, apvienojot patīkamo ar lietderīgo – vairāki viesi savas svētku dāvanas atrada tieši pie mums. Imperfekt pop-up un e-veikalā tiešām ir atrodamas arī tādas lietiņas, kādas citur nenopirksi.

Starp citu - grāmatu izdevējai Vijai Kilblokai turpmāk būs ļoti īpaša, unikāla Vaskala soma. Imperfekt bija klāt somas tapšanas pirmsākumos, redzēja skices un taustīja vēl kopā nesaliktos izejmateriālus. Un varam droši apgalvot, ka otras tādas somas tiešām nav.

Mūsu pop – up veikaliņā ( atrodams lielajā Spicē, starp H&M un “Kolumbs”) gandrīz katru dienu notiek arī kas vairāk par tirgošanos. 12. decembrī ciemos bija Madara Cosmetics, 15.decembrī no plkst 15.00 līdz pat veikala slēgšanai aiz letes būs Imperfekt galvenā redaktore Inga Gorbunova. Inga labprāt uzklausīs viedokļus un ierosinājumus – gan par žurnālu, gan veikalu, gan jebkuru interesantu tēmu.

Svētdien ( 17.decembrī) pie Imperfekt veikaliņa notiks mākslinieces Sandas Undzēnas radošā darbnīca bērniem. 21. decembrī būs iespēja sastapt rakstnieci Noru Ikstenu, bet 22.decembrī pie Imperfekt viesosies Keune. Tā būs laba izdevība neitralizēt sagurumu, kurš lielveikalā mēdz piemesties vīriešiem, jo šoreiz stāsts par sevis uzpošanu būs adresēts tieši viņiem. Un arī tas vēl nav viss! Sīkāka informācija sekos.

Tiekamies T/C Spice!


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 13 decembris, 2017

Kategorija: Iesakām

Visu rakstu lasiet žurnālā Imperfekt

Ziema 2017

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu