I’mperfekt redaktore Inga aicina doties jaunā piezīvojumā uz Bali

— Imperfekt komanda

I’mperfekt redaktore Inga aicina doties jaunā piezīvojumā uz Bali

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 14 marts, 2023

Kategorija: Iesakām

Dalies

Mūsu pirmais kopīgais izkāpiens no rāmjiem – Work & travel piedzīvojums Bali, notika pagājušā gada septembrī, kad 12 brīnišķīgu (un te šis apzīmējums nav pārspīlējums) dāmu kompānijā devāmies iepazīt eksotisko Bali. Mums no sirds iepatikās it viss, ko tur piedzīvojām un, nu, vēlamies arī tevi tur aizvest un ļaut iepazīt Bali kopā ar mums. Un stāsts jau nav tikai par vietas piedzīvošanu, šis ir arī stāsts par satikšanos, smiekliem, sirsnīgām sarunām, jaunām atklāsmēm un beigu beigās par jaunām, skaistām draudzībām. Mēs esam patiesi priecīgas, ka šajā ceļojumā izveidojās draudzības, kuras tupinās arī ārpus I’mperfekt notikumiem.

Tā pēc brauciena teica Baiba: “Mūsu kopīgie piedzīvojumi, sarunas, atskārsmes un daudzie “pirmoreiz” arvien ceļ mani spārnos. Meitenes, kopā ar jums uz jebkuru pasaules malu!”

Mīļā, Bali jau mūs gaida. Un jau atkal mūsu uzticamās pavadones Gita un Anete, kuras nu jau labu laiku sauc Bali par savām mājām, ir gatavas parūpēties, lai šis ceļojums mums radītu daudz labu emociju un iespaidu.

Te savās sajūtās dalās Māra: “Krāšņa diena. Rīts džungļu takā. Viss ir tik īpaši citādi un vareni. Sajūsmas brīdis – jā, te nu es esmu, šis piedzīvojums tiešām notiek.[...]Katra ceļojuma būtiska sastāvdaļa ir gastronomiskās baudas, vietējās virtuves iepazīšana apmierina pilnībā. Garšas kārpiņas līksmo.”

Un te - Alise: “Bali šūpolēs varējām uzlidot virs koku galotnēm un ļauties vējam ne tikai matos, bet arī dvēselē. Lidot virs Bali nozīmē lidot aiz laimes.”

Tu arī vari to sajust!

Ko mēs darīsim?

Šaurā lokā (12 dalībnieces) baudīsim visu labāko, ko sala piedāvā.

Mēs, protams, nesēdēsim tikai uz terases un negulēsim pie okeāna. Mēs arī drusku paceļosim un šo to redzēsim. Gita un Anete sola mūs nevest uz cilvēku pārpildītām vietām, bet turp, kur vēl nenokļūst milzu tūristu grupas. Programma būs piesātināta. Taču pie I’mperfekt nekas netiek uzspiests. Ja tev būs vēlme visu dienu gulēt pludmalē, tad tieši tas arī jādara.

Ja vien vēlēsies, tev būs īpaša iespēja kopīgi veidot I’mperfekt ziemas žurnāla numuru, radot stāstus gan vārdos, gan fotogrāfijās, gan, ja tas padodas – zīmējumos. Bet, ja negribēsi iesaistīties šajā procesā, būs iespēja nodarboties pašai ar saviem darbiem. Vai vienkārši nedarīt neko, atpūsties un baudīt.

Lūk, Bali dzīves ainiņa mūsu Lauras acīm:

"Bali kaut kādā neticamā harmonijā miksējas mākslinieciskas franču kruasānu kafejnīcas un itāļu pastas vietas, kurām garām noiet balinēziešu meitenes ar groziem uz galvas, kuros sakrāmētas gliemežvāku aproces tirgošanai pludmalē. Kā milzīgs krūms garām muskuļotam austrāliešu sērferim aiztraucas motociklists, kurš uz sava braucamā stūres trijos stāvos salicis rīsu maisus. Tāda pasaules Miera iela, kur savu dzīvi izdzīvo turīgi hipsteri, meditētāji un grāvmalē ievēlies vietējais celtnieks, kurš tikko ar lāpstu apmaisījis cementu jaunas villas celšanai, iekožas eļļainā pončikā un velta platu bezzobainu smaidu ikvienam garāmgājējam."

Mēs domājam, ka Bali piedzīvojums katram ir jābauda atbilstoši savai baudīšanas izjūtai.

Piedzīvojums notiks no 2023.gada 14.līdz 29.septembrim.

Piedzīvojuma cena: 1650 eur. I’mperfekt abonentiem 1485 eur. Papildus lidojuma izmaksas 1287.97 eur (lidojuma izmaksas var mainīties). Ceļojuma kopīgās izmaksas vienai personai: 2937.97 eur.

Cenā ietilpst: Transfēri, dzīvošana skaistā villā (7 minūšu gājienā no pludmales), pirmās vakariņas un visu rītu brokastis, jogas nodarbības, Bali dzīvojošu pasniedzēju meistarklases, četras aizraujošas ekskursiju tūres un dalība I’mperfekt radošajās darbnīcās.

Par lidojumu:
Tev ir iespēja pievienoties mūsu grupas avio biļetei (lidojums ekonomiskajā klasē), vai arī vari izvēlēties sev tīkamu avio kompāniju un klasi, iegādājoties avio biļetes pati vai arī ar mūsu sadarbības partnera Latvia Tours starpniecību.

Dzīvosim privātā villā, pludmales tuvumā. Sīkāka informācija tiks nosūtīta atsevišķi pēc pieteikuma saņemšanas.

Bali piedzīvojums bija patiešām unikāls! Braucam kopā, mēs zinām, būs forši!

Re, ko iesaka Sandra: ”Uz Bali jābrauc ar tukšu prātu un koferi, lai no skaistās zemes atpakaļ atgrieztos ar iespaidiem un mājās pārvedamiem suvenīriem.”

PIETEIKTIES

Piesakies ceļojumam, aizpildot anketu, spiežot uz saites - PIETEIKTIES, tad saņemsi pilnu ceļojuma programmu un sazināsimies ar tevi individuāli par visām formalitātēm.

Ceļojums notiks sadarbībā ar Latvia Tours!Ceļojumu programmas plānā iekļautās aktivitātes


IEPAZĪSTAM UBUDAS PILSĒTU

Rīta pastaiga pa Campuhan Ridge walk

Ubudas mērkaķu meža apmeklējums

Balinēziešu tradicionālo ēdienu gatavošanas meistarklase

IEPAZĪSTAM BALI DABU

Leke Leke ūdenskritums

Tegalalang rīsu terases

TIRTA EMPUL Svētie avoti

PLUDMALES DIENA ULUWATU

Klinšainās Uluwatu Beach apmeklējums

Karang Boma Cliff viewpoint

Atpūta One Eight skypool beach klubā

IEPAZĪSIM AGUNG VULKĀNA APKĀRTNI

Saullēkts Bukit Cinta Bali viewpoint

Gate Of Heaven (Pura Lempuyang) templis


Tirta Gangga Water Palace

Tukad Cepung Waterfall

Mount Batur vulkāna virsotnē.


Bildes: Shutterstock, Juhani Sarglep, BEC


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 14 marts, 2023

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu