Imperfekt pop-up veikalā viesosies Madara Cosmetics

— I'mperfekt

Imperfekt pop-up veikalā viesosies Madara Cosmetics

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 10 decembris, 2017

Kategorija: Iesakām

Dalies

Vēl tikai pāris dienas, kopš gluži tukšā vietā uzbūrām savu Imperfekt oāzi T/C Spice. Lai tā taptu, pagāja gandrīz visa nakts. Nakts, kuras laikā uzzinājām, ka lielveikalos dzīve notiek arī pēc pusnakts un jutāmies mazliet, kā nokļuvuši Ziemassvētku filmā. Nebūtu nekāds brīnums, ja mūsu vidū pēkšņi uzrastos arī kāds sarkanā tērpies vīrs ar baltu bārdu.

Pirmie pircēji ieradās jau tikko atvērās veikala durvis un iedvesmoja mūs visām turpmākajām nedēļām, jo nebija Spicē iegriezušies nejauši, bet nākuši tieši pie Imperfekt. Kopš tā brīža mūsu miniveikaliņā valda pastāvīga rosība. Bet, kā solījām, šajās nedēļās, kas vēl atlikušas līdz 2018. gadam, te notiks kas vairāk.

Ar prieku aicinām uz tikšanos ar Madara Cosmetics! Otrdien, 12. decembrī laikā no 15.00 -18.00 pie mums ciemosies Madaras meitenes. Viņas mums pastāstīs un parādīs, kā vislabāk saposties svētkiem, aizdzīt no sejas sagurumu un iegūt starojošu izskatu. Būs arī iespēja kopā ar kosmetoloģi izmēģināt, kurš skaistumkopšanas līdzeklis vislabāk atbilst tieši tavai sejas ādai.

Esat mīļi gaidīti pie Imperfekt! Mūsu veikaliņš atrodams lielajā Spicē, starp H&M un tūrisma aģentūru “Kolumbs”.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 10 decembris, 2017

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu