Grāmatžurnāls "I’mperfekt Meitene" ir klāt

— I'mperfekt

Grāmatžurnāls "I’mperfekt Meitene" ir klāt

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 13 mai, 2019

Kategorija: Iesakām

Dalies

Žurnāls I’mperfekt Meitene ir grāmatžurnāla I’mperfekt pielikums, kas radīts pusaudzēm. Žurnāls būs meitenes labākā draudzene, ar kuru pārrunāt visu, ko dažreiz grūti uzticēt kādam citam, kur nu vēl vecākiem. Žurnāls skars tēmas, kas pusaudzes interesē visvairāk: sociālie tīkli, stils, skaistums, psiholoģija, tehnoloģijas un personības. I'mperfekt Meitene lappusēs atradīsiet dažādus testus, iedvesmojošas atziņas, uzdevumus, piezīmes, kā arī krustvārdu mīklas.

Mēs gribējām apstādināt mūsdienu nemitīgo skrējienu, paņemt tevi aiz rokas un iedvesmot. Neko daudz jau nevajag, tikai nolikt malā telefonu, iekāpt šūpuļtīklā, ieelpot silto vasaras gaisu, atvērt kādu no žurnāla lappusēm un veltīt laiku tieši sev. Nevienam citam! Gribējām, lai ir pa īstam. Atgādināt, ka aiz smuka selfija slēpjas sejas tīrīšana, pastāstīt, kur vēsturiski rodas influenceru naski slavinātie modes trendi, parunāt par mobingu, pieskarties neērtākiem jautājumiem, izstāstīt dažus skarbākus stāstus, kas, iespējams, liks padomāt, izzināt savu iekšējo pasauli, varbūt izprast atstumtā klasesbiedra izjūtas. Un pats galvenais – gribējām atgādināt, ka tu neesi vienīgā, kurai svīst plaukstas, uzstājoties publikas priekšā, kurai patīk skolas stilīgākais basketbolists (kurš uz tevi toreiz paskatījās tikai tāpēc, ka tu paslīdēji un iekriti kupenā), tu neesi vienīgā, kura sarkst un bālē, kad jārunā par seksu, kura nevar izdomāt, kādu profesiju izvēlēties nākotnē, un kura baidās kļūt par resnāko meiteni klasē. Vārdu sakot, tev nav jābūt perfektai. Un tas šajā dzīvē ir pats foršākais. Mēs visas tādas esam – vasarraibumainas, apaļīgas, kaulainas, garas, īsas, dažreiz greizsirdīgas, dažreiz slinkas. Tāpēc vajag tikai apstāties, lai saprastu, ka nekur nav jāsteidzas, jo neko nevar nokavēt. 

P. S. Saturu veidoja gan jomas speciālisti, gan vienaudži. Dāvanā šoreiz iedvesmas uzlīme Ievas Cipruses dizainā.

Žurnāla galvenā redaktore - Laura Lauziniece.

Žurnāls pieejams tirdzniecībā no 13.maija I’mperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23. No 15.maija meklē grāmatnīcās Zvaigzne,Jānis Roze, lielākajos Rimi veikalos un Narvesen

Cena tirdzniecības vietās: 4.99eur. 

Cena ar piegādi Latvijā pērkot I'mperfekt e-veikalā: 5.99 eur. I’mperfekt e-veikalā www.imperfekt.com iegādājies jau šodien!

Tehnisku aizķeršanos dēļ, lai saņemtu žurnālu savā pastkastē, veicot pirkumu I'mperfekt e-veikalā, kā piegādes opciju izvēlies: saņemt I'mperfekt veikalā/viesistabā Ģertrūdes ielā 23. Tas nenozīmē, ka tev būs jānāk pēc žurnāla uz veikalu, saņemsi to pa pastu. Neskaidrību gadījumā zvanīt pa tālruni: 23205599.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 13 mai, 2019

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu