Ģertrūdes iela 23

— I'mperfekt

Ģertrūdes iela 23

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 14 decembris, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Kā solīts – žurnāls I’mperfekt ir izkāpis ārpus rāmjiem un devies ielās. Mūsu jaunais veikals-viesistaba atrodams Ģertrūdes ielā 23, un īpaši atviegloti nopūsties te varēs tie, kas vēl nav atraduši  dāvanas sev un citiem labiem cilvēkiem. Taču vispār jau šeit nav tikai dāvanas – par tām tik plaši izrunājamies, jo šobrīd vēl daudziem dāvanu saraksts ģenerē pamatīgu stresu.

Te var atrast lietas ar stāstu, filozofiju vai vismaz humoru ļoti dažādiem cilvēkiem ar dažādām interesēm.

Un dāvanas mums tiešām ir: gan stilīgas, gan mīļas, gan labākajai draudzenei vai kolēģiem te var ko sameklēt, gan vīriešiem,  - kas parasti vispār šķiet neiespējamā misija. Vai arī dāvana sev – starp citu, pašapdāvināšanās kļūst aizvien populārāka.

Prieks, ka pirmo pircēju vidū bija arī ārzemnieki, kuriem ar ienākšanu nepazīstamā vietā nav problēmu. Parunājām, izstāstījām, kas esam un - puisis pat nopirka žurnālu savai latviešu draudzenei!

Taču, kad svētku džingļbellu putas būs noplakušas – nu tā, ap februāri - , vērsim vaļā arī otro I’mperfekt veikala-viesistabas kārtu: Viesistabu. Te mēs visi varēsim satikties, parunāties, mācīties, radīt, uzklausīt un vispār padzīvoties uz viena viļņa arī reālajā vidē. Ja tev ir idejas vai ieteikumi, ar ko tu gribētu te tikties, ko uzzināt un iemācīties vai varbūt pati vai pats padalīties ar citiem – droši dod ziņu uz hello@imperfekt.com.

I'mperfekt veikals-viesistaba: tas ir ne tikai veikals, tas ir arī binoklis, kā mēs cenšamies ieraudzīt dzīvi un priecāties par to, un darīt to kopā uz viena viļņa. 

Loģiski, ka tagad arī veikalā-viesistabā Ģertrūdes ielā 23 iespējams nopirkt  I'mperfekt žurnāla numurus.

Lai gan arī pat šobrīd pie mums nav kā parastā veikalā: ieskrien, nopērc un aizskrien. Ja ir laiks un gribēšana, vari ienākt, izpētīt, kas pie mums labs, nolikt somu, apsēsties, pašķirstīt I’mperfekt žurnālu, pirmssvētku laikā arī ar kaut ko garšīgu pacienāsim. Īsāk sakot, ja vajag, ja jūti, ka nupat viss līdz brošai, pie mums iespējams noraut skrējienam rokas bremzi un mazliet imperfekti nedarīt neko. 

 Esam draudzīgi arī bērniem. Ja netiec iekšā pa durvīm ar tiem jauniešiem, kas vēl guļ ratos, pieklauvē – un kāds no veikala tev centīsies palīdzēs. Taču klauvē no sirds, jo pirmssvētku laikā te ir pamatīgs burziņš  :)

Pie mums var arī uz brītiņu nedarīt neko un padomāt, ko īsti vēlies atrast. Ja ne gluži globāli dzīvē, tad vismaz - ko gribētu sameklēt, lai kādu iepriecinātu ar tieši viņam piemērotu dāvanu. 

Bet, ja laika maz, droši "nopratini" mūsu veikala feju Diānu: viņa visu izstāstīs un ieteiks labākos variantus, ja īsti nezini, ko meklē.

Īsāk sakot, gaidām ciemos! Un neuztraucies, ka veikalam durvis tādas pašauras, droši nāc iekšā, jo esi gaidīta un gaidīts! Taču, ja tiešām nesanāk atskriet līdz mums, visu, kas veikala plauktos, joprojām vari iegādāties arī www.imperfekt.com.

Pie veikala/viesistabas dizaina un idejas rosījās izdarīgā, zinošā un perfekti neperfektā arhitekte un dizainere Anna Ļebedeva/Izuum Architecture & Space Design.

Foto - Dana Sinkeviča


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 14 decembris, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu