Dāvanas Līgām un Jāņiem

— I'mperfekt

Dāvanas Līgām un Jāņiem

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 18 jūnijs, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Mēs katrs noteikti pazīstam kādu Jāni un viņa māla alus kausu, glāžu un krūžu kolekciju. Viņš, laimīgais, katros Līgosvētkos droši vien dabū  arvien jaunu eksponātu, ko dārgie jāņotāji sadāvina. Lieto viņš labi ja pārīti... Bet, protams, putekļiem taču arī vajag kādu cienījamu vietu, kur uzkrāties. Ar Līgām ir vēl trakāk: braucot līgot, par viņu vārda dienām saulgriežu skurbumā dažs vispār mēdz aizmirst vai arī izlīdzas ar grāvmalā saplūktu jāņuzāļu buķeti un medalus pudeli.

Labi, labi, ne jau manta galvenais, tas skaidrs. Galvenais, ka no sirds. Un pozitīvi, ka visi kopā sanākuši. Tomēr, ja esat nolēmuši apdāvināt savus draugus, radus un mīļākos (un ne obligāti Jāņus vai Līgas) ar kādiem materiāliem labumiem, piedāvājam arī savu imperfekt.com veikala izlasi vasaras laika dāvanām. Galva nebūs jālauza, arī laiks ietaupīsies. Jebkurā gadījumā, mēs paši par tādām dāvanām priecātos un putekļus uz tām nekultivētu.

Jānim

Atstarotājs

Noderēs papardes zieda meklējumos - lai ziņotu par savu klātbūtni konkurentiem. Taču, ja atceramies, ka Latvijā, pretēji, piemēram, Norvēģijai, vilkt mugurā atstarojošās vestes nemaz nav modē (pat, ja brien pa piķa melnu lauku ceļu), tad derēs arī citās tumšās situācijās. Stilīgi un efektīvi atstarotāji nav nemaz tik bieži sastopami. Turklāt diez vai kāds vīrietis būs apbēdināts, ja uzdāvināsi viņam kaut ko, kas liecina par viņa, piemēram, unikalitāti...

Atstarotājs - 23 eiro

Šķīvis zacenei&Co

Protams, arī uz šķīvjiem mēdz sakrāties putekļi, bet šim tomēr ir vairāk priekšrocību, nekā alus kausam: uz tā var gan zaceni uzgriezt, gan mīļotajai sievietei svētdienas brokastis uzservēt. Turklāt arī neliels humors nekad nav par sliktu, bet šo trauku autore - beļģu māksliniece Helēna -  bez humora pat siermaizi neēd. Pieejami dažādi dizaini, materiāls - porcelāns.

Šķīvis - 17 eiro

Imperfekt aproce „Lauva”

Šī būs pamatīgāka dāvana īpašam cilvēkam: vīram, mīļotajam, dēlam, patiesam draugam. Tādam, kas sirdī un darbos ir īsts lauva, brīvs ērglis un savas dzīves karalis. Aproces tapušas pēc Imperfekt dizaina sadarbībā ar rotu mākslinieci Rasmu Pušpuri. Materiāls: sudrabs, āda. Pieejami dažādi dizaini.

Aproce - 59 eiro

Pudele visiem dzīves gadījumiem

Nerūsējošā tērauda pudele, kas uztur atbilstošā temperatūrā gan karstos, gan aukstos dzērienus. Droši vien, arī aukstu alu. Noderēs ne tikai zero waste entuziastiem, jo patiešām ērta un praktiska. Pieejama dažādās krāsās.

Lai pudele droši turētos, piemēram, pie velosipēda, ir dizaineri, kas izstrādājuši stilīgus pudeļu turētājus. Arī visiem dzīves gadījumiem. Var noderēt pat alus pudelei, ja nu akurāt tāda nepieciešamība.

Pudele Klima 33 eiro

Pudeles turētājs - 18 eiro

Līgai

Iedvesmas rokassprādzes

Ir lietas, kas regulāri sev jāatgādina, lai neķertu lieku kreņķi. Ja tas uzrakstīts, piemēram, uz rokassprādzes, tad vienmēr acu priekšā. Teksti pieejami dažādi, uzdāvini draudzenei to, kas viņai varētu šajā brīdī būt aktuālākais. Mums, protams, patīk Screw perfection (pieejama arī skaidrā latviešu valodā aprakstīta rokassprādze Perfekti neperfekta), bet varbūt kādai vairāk pie sirds Darling, just fucking own it vai vienkārši Relax. Materiāls: pārtikas alumīnijs (roku, valkājot, nesmērē – personīgi pārbaudīts uz savas ādas)

Iedvesmas rokassprādze - 27 eiro

Maisiņš vajag?

Lai veikalā  izvairītos no nu jau hrestomātiskā „maisiņš vajag?” un saudzētu tās visas kaijas, kas varētu sapīties izmestajās plastmasas kulītēs, uzdāvini stilīgu kokvilnas maisiņu no beļģu zīmola helen b. Būs arī labs noformējums ķimeņu siera ritulim. Pieejami dažādi dizaini.

Kokvilnas maisiņš - 15 eiro

Audzelīgais puķpods

Puķpods ar puķi vai kādu garšaugu vienmēr ir laba ideja, ja īsti nezini, ko dāvināt. Šis turklāt ir pavisam īpašs puķpods: derēs gan izmēros mazam augam, gan vēlāk arī lielākam, jo, atlokot malas, tā izmērs dubultojas. Materiāls: silikons

Jokjor puķu pods 22,88 eiro

Brokastu krūzes

Ja būtu tāds humorīgās erotikas stila novirziens, tad beļģu zīmola helen b trauki un aksesuāri lieliski iederētos šajā plauktiņā. Šīs krūzītes priecīgākiem rītiem drīzāk derēs ņiprai kafijai, taču, ja apdāvināmā ir tējas cienītāja, tad var izlīdzēties ar sirsnīgu tējas sietiņu no vācu zīmola Räder, pasniedzot to kopā ar pašlasītu zāļu tējas pušķi. Materiāls – porcelāns, pieejami dažādi dizaini.

Krūzīte – 14 eiro

Tējas sietiņš – 10 eiro

Ciemkukuļa vācele

Praktiska vācele no burzīta, ūdensizsturīga papīra, kurā kā dāvanu salikt dažādus labumus, sākot ar pašdarināto vīniņu vai pēdējo jāņogu sulas pudeli Jāņu rīta morsiņam, beidzot ar pīrādziņiem un mētrām no pašas dārza. Kad sadāvinātais būs apēsts, vācelei noteikti atradīsies cits jēdzīgs pielietojums. Pieejami dažādi izmēri un krāsas.

Vācele - no 10 eiro


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 18 jūnijs, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu