Brokastis zem mākoņiem

— I'mperfekt

Brokastis zem mākoņiem

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 01 augusts, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

______________________________________________________

Vasaras rītiem ir tāda īpaša smarža, ko nesajauksi ne ar vienu citu: smaržo mazliet pēc rasas un solījuma, mazliet pēc vakardienas ballītes un dillēm. Un vienalga, vai sēdi uz jumta terases, lauku verandā vai uz guļamrajona balkona, skaistas lietas, kas tev apkārt, paspilgtina šo mirkli. Vai vismaz uzlabo garastāvokli, ja rīts gadījies drusku sērīgs, jo pat mūžīgās svara vērotājas gurķmaizīte uzreiz izskatās cerīgāka uz priecīga šķīvja.

______________________________________________________

helen b trauki 

Porcelāna trauki, kurus ar stilīgiem zīmējumiem apveltījusi beļģu māksliniece Helēna. Satikām, parunājām – viņa ir tikpat laba, kā viņas trauki!

Krūze: 14 EUR

Šķīvis: 17 EUR

 

Champ krēsls

3 vienā: perfekta dāvana vīna vai ballīšu mīļotājam, jo kalpo kā ledus trauks pudelēm; der kā krēsls vai neliels galdiņš lietošanai gan iekšā, gan zem klajām debesīm;  glabātuve visādām mantām, kas mūždien mētājas pa kājām.

No 114,5 EUR

Puķu pods Fold

Audzelīgais puķu pods: iestādi mazu augu, noloki malas uz leju; puķe nav nokaltusi un izaugusi lielāka – uzloki tā malas uz augšu.

Cena: 22,88 EUR

Maizes maiss “Eat it” 

Viss skaidrs: to, kas iekšā, drīkst apēst. Ja kaut kas paliek pāri, kokvilnas maisu aizvelk ciet, lai mušām nav kārdinājuma. Praktiska un stilīga dāvana kopā ar pašceptiem labumiem. Cena: 18,40 EUR

Guļamkrēsls Valhalla

Kaimiņu igaunu radītais ozolkoka un audekla atpūtas krēsls, kurā laiski atlaisties un pieņemt saules vannas. Vai vismaz kokteili.

Cena: 263,72 EUR

Vāze Violetā

Stikla vāze, kurā vienlīdz labi izskatīsies gan viena smilga, gan viena roze – atkarībā no tavām dārznieces spējām vai puķu veikala sortimenta. Saules gaismā vāzes nokrāsas mainās. Cena: 34,50 EUR

Ievārījuma vai medus trauks

Komentāri lieki: lapseņdrošs trauciņš saldākiem brīžiem. Cena: 22,00 EUR

 

 


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 01 augusts, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu