Ātrās idejas dāvanām draudzenei

— Dana Sinkeviča

Ātrās idejas dāvanām draudzenei

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 22 jūnijs, 2017

Kategorija: Par visu ko

Dalies

Vasarās, ejot vai braucot ciemos pie draudzenes, reizēm gribas paķer līdzi kādu nelielu dāvaniņu vai ciemakukuli. Vienkārši tāpat - lai iepriecinātu.

Protams, vienmēr var nopirkt Ķīnā ražotu lielveikala štruntiņu ar vāji izprotamu funkcionālo pielietojumu, bet varbūt tā tomēr nav pati spožākā ideja. Jo mazu štruntiņu pilna pasaule. Imperfekt pilnīgi noteikti nepretendē uz Nobela prēmiju dāvanu izvēlē. Taču varbūt noder mūsu pašu pārbaudītas 5 idejas nelielām dāvanām draudzenei.

Draudzenei lasītājai

Loģiski, ka mēs ieteiksim draudzenei žurnālu Imperfekt. Ja vajag uzreiz, meklē „Zvaigznes”, „Jāņa Rozes” vai „Valters un Rapa grāmatnīcās, arī Narvesen preses tirdzniecības vietās un lielākajos Rimi” vai noformē abonementu vai viena žurnāla pirkumu pie mums www.imperfekt.com. Nosūtīsim žurnālu, glīti iesaiņotu, un ar pašrocīgiem skaistas vasaras vēlējumiem.

Bazilika pesto draudzenei, kura prot novērtēt vasaras garšu

Ārā ir vasara! Tātad, kaut kur var dabūt arī aromātisko baziliku: tev paveicies, ja pietiek aiziet līdz pašas dobei vai siltumnīcai, bet var arī ātri ieskriet tirgū vai, kā Imperfekt, – Rimi, - kur bija savests labs Latvijā audzēts baziliks podiņos. 

Kā pagatavot? Vēl vienkāršāk vairs nevar: pēc izjūtas ņem bazilika lapas, extra virgin olīveļļu, cieto parmezāna tipa sieru un Indijas riekstus, visu pakāpeniski ar rokas blenderi sablendē kopā līdz vēlamajai garšai un konsistencei. Kam patīk, var piemest arī ķiplociņu.

Paņem/nopērc glītu trauku vai burciņu, ieliec pesto, un garšīga dāvana vai ciemakukulis pie glāzes vēsa vīna ar personīgu attieksmi gatava! Pesto ēdams uz rupjmaizes, cepeškrāsnī apgrauzdētas ciabatas ar olīveļļu, kopā ar sulīgu tomātu vai ēd vienkārši ar karoti! Bet, ledusskapī turēts, būs labs arī dienas trīs. 


Dāvana draudzenei praktiskajai

Praktiska dāvaniņa, kas noder cilvēkiem ar dažādu gaumi. Piemēram, garšaugi. Taču tāpat pa taisno no veikala pasniegt nebūtu īpaši smuki, tādēļ vērts pameklēt kādu piemērotu puķpodu vai trauku, kas var noderēt arī nākotnē. Mēs savu baziliku iesaiņojām Imperfekt.com lietu veikala vācelītē, bet  pārbaudītas vērtības vienmēr ir arī neitrāli balti vai neglazēti vienkārši māla puķpodi (atrodami daudzos veikalos), kas piestāv visiem interjeriem un visiem dzīves gadījumiem.

P.S. Un šī būs aromātiska alternatīva tiem, kas nespēj sadūšoties sakult bazilika pesto. 

Mazām un arī lielām meitenēm

Latvijas lauku puķīšu lolipopi cukurā, bez krāsvielām, pa taisno no Saukas ezera pļavām nākuši. Mums patika. Citā laikā meklējiet feisbuka lapā „daba rada”.

Draudzenei puķu mīļotājai

Vēl viena laba dāvana, kad īsti nezini, ko dāvināt vai gribas vienkārši iepriecināt: uzdāvini ziedus! Un vislabāk kopā ar kādu stilīgu vāzi, jo tādu nekad nav par daudz (mēs pašas no Imperfekt to izbaudījām pēc atklāšanas ballītes, kad puķes bija jāliek pat remonta krāsu spaiņos). Mūsu vāze bildē no imperfekt.com lietu veikala. 

Lai izdodas sameklēt vislabāko dāvanu!

Foto – Andrejs Ņikiforovs


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 22 jūnijs, 2017

Kategorija: Par visu ko

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu