Aicinām atbalstīt labdarības programmu "Piedzimstot bērniņam".

— I'mperfekt

Aicinām atbalstīt labdarības programmu "Piedzimstot bērniņam".

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 20 oktobris, 2019

Kategorija: Iesakām

Dalies

Aicinām Tevi piedalīties un atbalstīt programmu jaunajiem vecākiem “Piedzimstot bērniņam”. Projekts palīdz Rīgā deklarētajiem mazuļu vecākiem saņemt BEZMAKSAS informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos dzīves mēnešos. Šī projekta vēstneses un palīgi ir Latvijas lēdiju klubs, jo sievietes viena otru saprot.

Arī mēs - I’mperfekt, atbalstām šo programmu un aicinām Tevi piedalīties Miega briļļu izgatavošanas darbnīcās kopā ar I’mperfekt galveno redaktori Ingu Gorbunovu: 

"Pasaulē nav lielāka, cilvēka spēkiem realizējama, brīnuma, kā jauna cilvēka radīšana. Bērniņa piedzimšana ir laime, prieks un fantastiskas izjūtas. Un tai pat laikā visa ierastā dzīve vienā mirklī sagriežas kājām gaisā. Reizēm tas var būt pat pārāk grūti. Bet tā tam nav jābūt! Ir forši, ka jaunajām mammām tagad būs pieejams profesionāls atbalsts. Tāpēc arī I'mperfekt komanda ar prieku piedalās šajā projektā. Un aicinām mums pievienoties!".

Darbnīcu dalībniekiem būs iespēja vai nu pašiem iemācīties izgatavot brilles, vai personificēt jau gatavas brilles, izmantojot pērlītes, mežģīnes un citus rotājumus. Pēc briļļu izgatavošanas, katram būs iespēja izvēlēties vai brilles paturēt sev, vai arī atstāt I'mperfekt veikalā, kur tās varēs iegādāties un tādejādi atbalstīt projektu.

Darbnīcu norises laiks ir 16. un 23. novembris plkst.12:00 viesistabas I’mperfekt telpās, Ģertrūdes ielā 23. Dalību iespējams rezervēt, apmaksu veicot, I'mperfekt e-veikalā - www.imperfekt.com. Ieejas maksa būs ziedojums projektam 10.00eur no cilvēka. Arī bērni būs mīļi gaidīti.

Kā notiek projekta īstenošana?

Projektu “Piedzimstot bērniņam” īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu un PEP mammu biedrību. Latvijas Lēdiju klubs ir uzņēmies vēstneša lomu, un palīdz uzrunāt uzņēmumus un privātpersonas projekta mērķa ziedojuma summas sasniegšanai.

Konsultācijas ģimenēm sniedz profesionāli apmācītas Pirmās Emocionālās Palīdzības atbalsta personas – PEP mammas. Tikšanās ar PEP mammu notiek ģimenes dzīves vietā. PEP mammas ir ieguvušas īpašu profesionālu izglītību, lai varētu atbalstīt ģimenes ar jaundzimušiem bērniņiem. Pēc nepieciešamības notiek piecas mājas vizītes. Vizīšu laikā ar jaunajiem vecākiem tiek pārrunātas šādas tēmas:

  • mazuļa attīstība
  • zīdīšana un uzturs
  • pārmērīga raudāšana, miedziņš
  • handlings (mazuļa celšana un nēsāšana)
  • mammas un tēta pašsajūtas jautājumi.

Projekta gada izmaksas ir 12000eur, no tiem 8000eur piešķīris Rīgas Domes Labklājības departaments.

1000 eur jau saņemti ziedojuma veidā. Kļūstiet par daļu no šī īpašā projekta arī Jūs!

Ilustrācija: Sanda Undzēna

Paldies par atbalstu Miega briļļu darbnīcās Anitai Umbraško, Lillas lavender, Pērļotava, MM Design.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 20 oktobris, 2019

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu