5 jautājumi par Imperfekt veikalu

— Imperfekt komanda

5 jautājumi par Imperfekt veikalu

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 24 jūlijs, 2017

Kategorija: Par visu ko

Dalies

Ja nu kāds vēl nav pamanījis, mums ir arī Imperfekt lietu veikals. Skaistākai dienai un labām sajūtām. 

Lai viss par veikalu taptu skaidrāks, atbildam uz 5 populārākajiem jautājumiem, ko mums uzdod lasītāji.

Kā jūs izvēlaties preces veikalam?

Tās ir lietas, kas lielākoties patīk arī mums pašām un, ceram, varētu uzrunāt tos, kas ar mums uz viena viļņa. Jo arī žurnālu mēs taisām sev un tādiem kā mēs. Protams, protams, gudrinieki teiks, ka nevar jau biznesu būvēt tikai pēc personīgās gaumes, taču mēs arī nespējam iedomāties, ka piedāvāsim veikalā lietas, kas pašām nepatīk vai neliekas kvalitatīvas. Īsāk sakot, meklējam gaumīgu zelta vidusceļu.

Šobrīd veikalā ir arī latviešu dizaineru un mākslinieku darbi, tomēr pagaidām visvairāk skandināvu dizaina zīmolu preces. Kas nozīmē arī kvalitāti. Devāmies uz izstādi Dānijā, kur bija pārstāvētas visas vadošās skandināvu dizaina  firmas, un pašas savām rociņām izvēlējāmies labāko. Turklāt no zīmoliem, kurus Latvijā citur nopirkt nevar.

Zane: „Man patīk vienkāršas lietas, ar praktisku pielietojumu. Taču tām jābūt ar kādu īpašu akcentu vai vismaz ar stāstu. Jo, ja tas ir virtuves dēlītis, tad ne jau parastais, garlaicīgais virtuves dēlītis. Piemēram, vieni no maniem favorītiem veikalā ir elegantie The Bitz tērauda galda piederumi, kas pārklāti ar misiņu vai arī sievišķīgais Simple Mess zīmols. Un vēl igauņu Valhalla stilīgie sauļošanās krēsli! Ja šai vasarā nav saules, tad lai ir vismaz krēsls!”

Valhalla sauļošanās krēsls, galda celiņi un svečturi

The Bitz galda piederumi un šķīvji

Inga: „Es pati gribētu kādu no Zand ādas mugursomām un rotaslietas no Enamel zīmola. Visas rotas ir izgatavotas no sudraba vai sudraba, kas apzeltīts ar 18 karātu zeltu. Ļoti kvalitatīvas. Kā papildinājums tam, kāda esi. Laba dāvana sev. Vai draudzenei. Patiesībā dažas rotas es pati vēlējos nopirkt jau izstādē uz vietas, bet tur tās tāpat vien nepārdod. Un tagad joprojām pie noskatītajām rotaslietām vēl neesmu tikusi, jo priekšroka mūsu veikalā tomēr ir lasītājām un pircējām.”

ZAND dabīgās ādas mugursoma

Enamel sievišķīgās rotas no sudraba, apzeltīta sudraba un emaljas

Dana: „Pagājušajā gadā no Norvēģijas atvedu OYOY silikona galda paliktņus, kurus ieraudzīju kādā interjera lietu veikaliņā. Tagad arī mūsu veikalā pieejams šis zīmols un esmu uzlikusi aci vēl vienam ar lauvēnu savam puikam. Jo zināt jau, kāds mēdz izskatīties galds pēc tam, kad pie tā ēdis divgadnieks. Bet šie paliktņi ir ļoti viegli kopjami un arī izskatās gaumīgi.”

OYOY interjera priekšmeti virtuvei

Kas veikalā ir nopērkams zem Imperfekt zīmola, neskaitot žurnālu? 

Šobrīd tie ir vairāku veidu mākslinieces Elitas Patmalnieces speciāli Imperfekt dizainētie krekliņi un stilīgas krūzītes.  Lai priecīgāks prāts, kādā rītā dzerot kafiju vai tēju. Taču tas vēl nav viss, jo drīzumā būs arī latviešu mākslinieces darinātas sudraba rotaslietas. Tādas ļoti īpašas. Kas varētu patikt ne tikai sava dizaina pēc, bet arī pēc būtības visām tām, kas arī grib beidzot atļauties nebūt perfektas. Gluži simboliski. Un arī tas vēl nav viss...

Cik bieži veikals tiek papildināts ar jaunām lietām?

Regulāri. Visu laiku esam skaistu un interesantu lietu meklējumos. Piemēram, nesen sākām sadarbību ar latviešu dizaineri Ingu Gustavsonu, kura traukus tagad var nopirkt arī pie mums. Savukārt septembrī dosimies uz Parīzi, uz vienu no lielākajām Eiropas dizaina, interjera un mājlietu izstādēm Maison&Objet, kur iepirksim jaunus produktus. Un īpašu uzmanību pievērsīsim Ziemassvētku dāvanām. Jo pašas zinām, cik grūti ir atrast kaut ko tiešām stilīgu un sirsnīgu draudzenei vai savam vīrietim.

IG DESIGN stikla trauks 

Cik droša ir iepirkšanās Imperfekt internetveikalā?

Pilnīgi droša. Drošības sertifikāts ir gan pašai mājaslapai www.imperfekt.com, gan visām maksājumu sistēmām. Turklāt iespējams norēķināties gan ar savu bankas karti, gan  caur internetbanku, gan Paypall maksājumu vietnē, lai nebūtu jāizmanto sava maksājumu karte – vēl drošāk un ērtāk laikam nav iespējams.

Kā pirkumus var saņemt?

Ņemot vērā, ka jāsūta arī trausli priekšmeti, izvēlējāmies drošākos veidus, kā to darīt: ar DPD pick up pakalpojumu, ar  Omniva pakomātu vai arī ar kurjerpastu. Pēc īpaša pircēju lūguma esam nokārtojušas, ka iegādātās lietas var saņemt arī uz vietas t/c Domina – tad nebūs jāmaksā par piegādi. Tikai pirms tam lūdzam sazināties pa tālruni 29486669.

Un vēl: lietu un mantu pasaulē, protams, ir daudz. Bet mēs cenšamies tām piešķirt īpašu un personisku attieksmi. Pat iesaiņojam tā, it kā dāvinātu savai labākajai draudzenei. Tā, lai prieks gan pašām, gan citiem.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 24 jūlijs, 2017

Kategorija: Par visu ko

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu