3 idejas, kur likt pāri palikušos burbuļus

— Dana Sinkeviča

3 idejas, kur likt pāri palikušos burbuļus

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 01 janvāris, 2019

Kategorija: Garšas & Baudas

Dalies

Pamosties un konstatē, ka pilna māja ar grādīgiem burbuļūdeņiem? Nu, pēc svētkiem tā gadās. Ko ar to visu iesākt, lai akurāt nav jālej izlietnē?

Vislabākā ideja, protams, ir iet šampanieša vannā kā Merilina Monro. Bet, ja tomēr esi praktiskāk domājoša…

1. Pāri palikušo burbuļūdeni vari sasaldēt ledus kubiņos. To pašu var izdarīt ar vīnu. Vēlāk noderēs gatavojot vai kā atspirdzinājums kādā vieglā kokteilī.

2. Pagatavo dzirkstošā vīna, ideālā gadījumā – šampanieša – želeju, kuru vairākas dienas iespējams uzglabāt ledusskapī. Pēc vēlēšanās pievieno dzērvenes vai citas ogas. Proporcija: 3 tējkarotes želatīna uz 750 ml dzirkstošā vīna.

3. No savas draudzenes mileniāles esmu noskatījusies, kā var izdzert faktiski jebkuru dzirkstošo vīnu... kopā ar apelsīnu vai jebkuru citu citrusu sulu. Šis kokteilis, kuru pirmoreiz ļaudis esot baudījuši Parīzes Ritz viesnīcā 1925. gadā, pazīstams ar nosaukumu Mimoza, un klasiskajā receptē to jauc ar īsto šampanieti. Acīmredzot, tas atkal ir modē. Bet, protams, jebko, kas ir grādos stiprāks par kefīru, iesaku baudīt saprātīgās devās.

Pēcsvētku  „Mimoza”

3 daļas dzirkstošā vīna (labi atdzesēta); 1 daļa apelsīnu vai sarkano greipfrūtu sulas; ledus. Ja ļoti vēlas, var pievienot arī kādu sīrupu, piemēram, apelsīnu. Dekorē ar apelsīna šķēlīti.

Foto - Shutterstock


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 01 janvāris, 2019

Kategorija: Garšas & Baudas

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu