12 lietas, kas pieradinās rudeni

— I'mperfekt

12 lietas, kas pieradinās rudeni

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 26 septembris, 2018

Kategorija: Iesakām

Dalies

Zini to teicienu, ka optimistam glāze vienmēr būs pa pusei pilna, bet pesimistam – pa pusei tukša? Bet datorists vispār uz tumbočkas noliek divas glāzes ar ūdeni: ja nu naktī gribas padzerties un -  ja negribas. Tie, protams, jociņi, bet cilvēki un lietas, kas mums apkārt, atstāj savu nospiedumu uz to, kā redzam un sajūtam pasauli. Savi īstie cilvēki katram jāmeklē pašam, taču lietas gan mēs varam piedāvāt. Tādēļ piedāvājam savu rudenīgo izlasi no mūsu interneta veikala plauktiem.

                                

1. Paspīdi arī tumsā

Little bit design efektīvie atstarotāji, kas ļaus tev paspīdēt dubultā: gan ar gaumīgu dizainu, gan uz tumša ceļa. Vienlaikus laba dāvana.


23 EUR


2. Karsts dzēriens vēsam laikam

Tie, kuri domā par to, cik tonnu atkritumu gadā katrs saražo, kafiju vai tēju līdzņemšanai lej savās krūzēs.

Rader termokrūze Good day – lai diena iesāktos labi!

16,95 EUR


Caroline Gardner krūze Hot karstiem dzērieniem un karstām sirdīm.

Stingri uzliekams vāks ar aizdari, kas neļaus šķidrumam pietecināt pilnu somu.

15 EUR


Woodway piedāvā bambusa krūzes, kuras ir 100% organiskas un brīvas no sliktajiem BPA un ftalātiem. 

no 13,45 EUR

 

3. Ausainais džemperis

Tašku džemperis Ausis – izteiksmīgs un pats par sevi runājošs džemperis, kas, spriežot pēc visa, prot arī klausīties. Zīmējums uz džempera radīts ar roku tieši uz auduma un ir unikāls, jo nav iespējams divas reizas uzzīmēt pilnīgi vienādi. Mīksts un silts, būs piemērots valkāšanai gan rudenī, gan ziemā.

57 EUR


4. Griestu dekori

Dīvaini, bet Latvijā diezgan maz izmanto griestu dekorus, lai gan ar to palīdzību savu dzīvestelpu var padarīt daudz interesantāku. Ines griestu dekors ir kā dzērve, kas lido uz sapņu zemi. Aizkustinošs un krāsains elements kāda mazā sapņotāja istabā, taču mums ir dažāda dizaina un lieluma dekori arī lielajiem – gan sapņotājiem, gan darītājiem. Viegli piestiprināms pie griestiem, nav nepieciešams urbt caurumus. Laba dāvana.

58 EUR


5. Lampa – iluzioniste

Cactuss ir universāla LED lampa, kas māna acis un izaicina prātu. Izbaudi gaismas brīnumu un ieej jaunā dimensijā, kur 2D un 3D dizaini apvienojas vienā. Šie mainīgie dizaini ir veidoti no akrila stikla plāksnēm, kas neticami labi pārraida gaismu (labāk par plastmasu un stiklu).

88 EUR


6. Plāno ar stilu

Rakstīt ar roku kļūst arvien modīgāk un rudenī beidzot ar to atkal ir laiks nodarboties. Šis stilīgais galda Season paper plānotājs ar 52 noplēšamām dizaina lapām neļaus aizmirst svarīgas tikšanās, dzimšanas dienas vai... kādu ģeniālu domu.

12 EUR

7. Rokassprādze latviskai pašapziņai

Tekstilmākslinieces un audējas Kristīnes Ķepales radītā Vuuven rokassprādze, kas sevī apvieno spēku, siltumu un sievišķību.

25 EUR


8. Jauns maks

Jo sakārtotāks maks, jo vieglāk tajā atnākt jaunai naudai.

Spilgts un mīlīgs mākslīgās ādas maks Sirdis no Caroline Gardner ar nelielu rokas lenci. Tajā ietilps gan atslēgas, gan telefons, kartes un skaidra nauda.

18 EUR

Zand maks Fold ietilps mazajā rokassomiņā, bet to var arī atsevišķi paņemt līdzi uz kādu vakara iziešanu. Dāņu dizaina kvalitāte, unikāls roku darbs.

48,45 EUR


9. Sievišķīgās vājības

Zīmola Vaskala dizaineres Ērikas Rudikas radītā mazā ikdienas vai vakara soma Mini. Augstas kvalitātes roku darbs, kurā apvienotas latviešu ādas šūšanas tradīcijas ar labākajiem materiāliem un pārdomātu, mūsdienīgu un elegantu dizainu.

239 EUR

 

10. Auskari I’M 

Šie sudraba auskari ietver sevī būšanas skaistumu. Es esmu, tātad es dzīvoju. Aiz “esmu” var sekot jebkas: statuss, profesija, simbols vai kāda cita nozīme tam, kas tu esi un kā tu jūties.

50 EUR

11. Aproču pogas īpašam vīrietim

Ar šīm sudraba apročpogām vēlamies iedvesmot valkātāju attīstīt sevī spēku, drosmi un taisnīgumu. Pašam būt savas dzīves karalim un noteicējam. Tā būs arī lieliska dāvana ar nozīmi un jēgu.

65 EIRO


12. Imperfekt Viesistaba


Visu minēto, kā arī daudz, daudz, daudz citu lietu tagad iespējams iegādāties gan mūsu interneta veikalā www.imperfekt.com (kas, protams, ir visērtāk), gan nākot ciemos uz Imperfekt Viesistabu un apskatot, aptaustot un pielaikojot visu klātienē. Adrese: Antonijas ielā 9, Rīgā (pirms tam gan, lūdzu, savlaicīgi piesakies pa tālruni 23205599). Gaidīsim!


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 26 septembris, 2018

Kategorija: Iesakām

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu