Satiec I'mperfekt Ziemassvētku Svētdienī

— I'mperfekt

Satiec I'mperfekt Ziemassvētku Svētdienī

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 06 decembris, 2022

Dalies

Perfekta dāvana ir sajūtu dāvana.

I’mperfekt nesteidzīgajā ziemas pieturā Hanzas peronā, atradīsi mīļas lietas labām sirdīm. Esam sarūpējuši perfekti neperfekto dienu plānotāju 2023.gadam ar mūsu mākslinieču zīmējumiem un I’mperfekt autoru iedvesmas vārdiem, porcelāna un keramikas krūzes, kuras mīļi atgādinās par ļaušanos, baudīšanu, prieku un būšanu pašiem. Pie mums varēsi iegādāties mums mīļas autores Ievas Cipruses jaunāko gāmatu par mazajām cilvēku satikšanās paralēlēm “Visādas ikdienas” un daudzas citas lietas sevis un mīļo iepriecināšanai.

Būs prieks kā lieliem, tā maziem:)

Vieta: Hanzas perons, Hanzas iela 16a

Laiks: 11.decembris no plkst. 11:00 - 18:00

Radošās darbnīcas un meistarklases, piparkūku glazūras gleznošana, egļu rotājumi, svētku dekori. Kafejnīca, galda spēles. Kopīgai svētku gaidīšanai kopā ar ģimeni vai katram pašam. Patīkama atmosfēra un izrādes. Dāvanu tirdziņā un darbnīcās ieeja bez maksas. Ja vēlies apmeklēt Inese Zanderes izrādi "Latviešu zvēri", iegādājies biļetes Biļešu Paradīzē.

11. decembrī 12.00 un 14.00 Ziemassvētku Svētdienis I un izrāde “Latviešu zvēri”.
Darbā “Latviešu zvēri” skaniskā un vizuālā veidā tik izstāstītas piecas pasakas bērniem, ko sarakstījusi mūsdienu latviešu rakstniece Inese Zandere. Tas ir komponistes Lindas Leimanes, režisora Mārtiņa Grauda un mākslinieces Sabīnes Moores audiovizuālais kopdarbs, kam par pamatu ņemts Ineses Zanderes pasaku krājums ar tādu pašu nosaukumu.
Pasaules pirmatskaņojumu piedzīvojis festivālā “Skaņu Mežs”, kur uzņemts ar ovācijām ne vien vecāku, bet arī bērnu balsīs un aplausos. Oktobrī projekts prezentēts Norvēģijas festivālā Insomnia. Un nu atgriežas Hanzas Peronā, lai svētku laikā priecētu Latvijas apmeklētājus.

Biļetes uz izrādi 15 eiro (biļete uz šo izrādi jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma).

Nāc ciemos, gaidīsim!


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 06 decembris, 2022

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu