Lai kļūtu par tavu „Vienīgo”

— Imperfekt komanda

Lai kļūtu par tavu „Vienīgo”

— Imperfekt komanda

Raksts

Publicēts: 25 augusts, 2018

Dalies

Bieži negadās tik perfekta atlaide- 50%, turklāt vēl šīs sezonas favorītei – I'mperfekt apaļajai ādas somai „Vienīgā”. Vasara nebeidzas!

Viņas ir redzējušas saulrietus pludmalēs un piedzīvojušas, kā tukšā dūšā jādzer šampanietis Parīzē, piedalījušās kāzās un pieprasījušas sev kleitas, kas labāk izceļ viņu ādas krāsu – īsāk sakot, uzvedušās kā jau īsti sievišķīgas būtnes.

Runa ir par mūsu, I'mperfekt, šīsvasaras mīļākajām somām, kuras devušās pašas savā dzīvē. Bet dažas vēl skumst plauktā. Sirds jau sāp par šķiršanos un finansu direktors arī pukst par tādu atlaidi, bet mēs gribam laist tās pasaulē meklēt pašām savus piedzīvojumus. Jo nākamās jau klauvē pie durvīm...

I'mperfekt ādas somas „Vienīgā” ir tapušas sadarbībā ar zīmolu Vaskala, roku darbs, kur katra vīlīte nostrādāta, it kā meistars tajā būtu iemīlējies. Nēsājama trīs veidos: uz pleca, ap vidu un kā klačiņa -  tā, lai viena soma der dažādiem dzīves mirkļiem. Plauktā atlikuši vien daži eksemplāri.

Visērtāk to iegādāties www.imperfekt.com, bet vari nākt arī ciemos uz I'mperfekt Viesistabu Antonijas ielā 9, iepriekš gan piesakoties pa tālr. 23205599.

Vasara  tiešām vēl nebeidzas, bet atlaide gan nebūs mūžīga :)
uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 25 augusts, 2018

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu