Labi, ka neizmetu tukšās pudeles

— Dana Sinkeviča

Labi, ka neizmetu tukšās pudeles

— Dana Sinkeviča

Raksts

Publicēts: 30 decembris, 2018

Dalies

Lasīju kādā IKEA pētījumā, ka sievietes mājas darbiem velta vidēji 26 stundas nedēļā. Mani novērojumi gan liecina, ka mājās tāpat ir hronisks bardaks — pucē, cik gribi. Un tad pēkšņi šajās svinamajās dienās piesakās ciemiņi: labākajā gadījumā draudzenes, sliktākajā – perfekto pīrāgu cepēja vīramāte. Ko darīt, ja negribas šausmīgi iespringt?

Te strādā vecais labais paņēmiens — uztaisi no defekta efektu. Patlaban dekorēšanas tendencēs var redzēt, ka modē ir pārsteigums un mazliet wow! sajūta. Nu, tad pārsteidz savus ciemiņus un pie reizes novērs uzmanību no tā, ka katram puteklītim nav piešķirts inventarizācijas numurs.

Ko darīt?

Kas nostrādās vienmēr? Izslēdz lielās gaismas (neredz bardaciņu) un sadedz daudz sveču visos iespējamos veidos. Es šoreiz izvilku visus savus svečturus un vēl tukšās pudeles, jo mazliet bohēmas der vienmēr.

Un vēl visu veidu laksti — ziedi un augi spēj pārvērst būdiņu penthausā. Der viss: skuju vai priežu zari, kadiķi, krāsainie kārkli, dekoratīvie zari, visādi zaļumi, ko visizdevīgāk nopirkt ziedu bāzē.

Nav pudeļu? Liec burciņās! Stikls + sveces + augi ir superkombinācija visos veidos.

Un dažreiz pietiek ar pavisam nelielu dekoratīvi personisku pieskārienu.

Vairāk par perfekti neperfektiem svētkiem vari lasīt I’mperfekt Ziema svinēšanas burtnīcā.

Stils – Dana Sinkeviča

Foto – Andrejs Ņikiforovs un Shutterstock


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 30 decembris, 2018

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu