Krekls bez P

— I'mperfekt

Krekls bez P

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 30 augusts, 2018

Dalies

Tev šķiet, ka tavi bērni pārāk bieži vakariņās ēd cīsiņus un šķiedrvielas arī neuzņem pietiekamā daudzumā. Un sekmes vecākajam tādas, ka diez vai tiks 1. ģimnāzijā – ko tad nu darīs? Tev šķiet, ka tavās fotogrāfijās mūždien izlien kāda graujoša krunka vai nodevīga riepa ap vēderu. Mugura arī sakumpusi. No rīta tu sevi pēti palielināmajā spogulī (sadists, kurš tādu vispār izgudroja!) un klusi šausminies. Tāpat tev šķiet, ka darba lietas varētu izdarīt vēl labāk. Tādēļ var taču arī atvaļinājumā pastrādāt. Un arī otro izglītību vai vismaz maģistru beidzot vajadzētu dabūt. Tev pat varbūt šķiet, ka īstais Lieliskais mūždien paiet garām tāpēc, ka neesi pietiekami šarmanta vai gana seksīga, neizstaro vajadzīgās frekvences sievišķību, neproti pietiekami labi izpildīt Kāmasūtras 58.pozu vai arī IQ nav atbilstoši žilbinošā līmenī.

Zini ko, bet vai tev nešķiet, ka vienkārši jātriec ratā savs perfekcionisms? Vai tieši tas nav pie vainas, ka visu laiku tā sirsnīgi bojā sev dzīvi bez iemesla?

Mums, savukārt, šķiet, ka vasara ir labākais brīdis, kad triekt ratā Lielo P. To PERFEKCIONISMU. Vasara ir arī īstais laiks gaumīgam tēkreklam, kuru var vilkt teju visās aktuālajās vasaras situācijās. Mēs šīs abas idejas apvienojām, radot jaunus Imperfekt zīmola t-kreklus. Ne pārāk lecīgus, bet ar skaidru domu. Idejas izpildījumu šoreiz uzticējām vietējam zīmolam Hebe – tās, kurām ir mazi bērni, jau novērtējušas tā kvalitāti. Tagad arī mēs to izbaudām un aicinām arī tevi: pievienojies imperfektajam klubiņam! Vai arī uzdāvini to draudzenei, ja tev šķiet, ka viņa pārāk sarežģī dzīvi. Pieejami dažādi izmēri, sākot ar S un beidzot ar XXL.

uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 30 augusts, 2018

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu