Imperfektas dāvanas sadarbības partneriem un citiem "Partners in crime"

— I'mperfekt

Imperfektas dāvanas sadarbības partneriem un citiem "Partners in crime"

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 24 oktobris, 2019

Dalies

Mēs nevaram atbildēt uz filozofisko jautājumu: kur paliek laiks (jo Ziemassvētki tiešām nav aiz kalniem), toties varam atbrīvot no jautājuma: ko lai dāvina?
Korporatīvo dāvanu meklēšana, nu dien, var būt laiku un nervus prasošs pasākums. Mēs savējos jau esam mazliet paterējuši, un ar prieku piedāvājam jums īpaši izvēlētus dāvanu variantus sadarbības partneriem, kolēģiem, darbiniekiem, cīņu biedriem un citiem partners in crime.

Mums ir gan plāns A, gan plāns B, gan plāns visiem dzīves gadījumiem. Šeit tikai neliels ieskats imperfektajā dāvanu maisā.

Plāns A
Lieliska iespēja izvairīties no klasiskām dāvanām.

Dizaina galda kalendārs "CMYK"
Dizaina galda kalendārs no MoMA (Modernās mākslas muzejs Ņujorkā) kolekcijas, kurš būs aktuāls gan šogad, gan nākamgad, gan vēl daudzus gadus uz priekšu. Dizaina cienītāji noteikti novērtēs.

Personalizētas Castelbell ziepes
Izgatavotas Portugālē no 100% augu valsts izejvielām. Iespējams iespiest jūsu uzņēmuma logo vai kādu īsu frāzi. Mūsu variants: Tīrs un nevainīgs vai Nu ir ziepes.


30 dienu sevis izaicināšanas komplekts
Maza humora deva nopietniem brīžiem. Piedāvajam dažāda veida 30 dienu izaicinājumus: Slow life, Happiness, 30 day challenge un citus.Galda kalendārs "Nepārtrauktība"
Kalendārs no MoMA (Modernās mākslas muzejs Ņujorkā) kolekcijas. Viss ir nepārtrauktā kustībā. 

Zeķes antinūģiem 
Ja zeķes ir ar raksturu un vēl atjautīgi iepakotas kā latte kafija vai arbūza šķēle, tad tā būs laba dāvana. Šīs zeķes būs piemērotas tiem pieaugušajiem, kuriem ir stila izjūta un ar humoru arī viss kārtībā. Derēs jebkura izmēra kājām – tātad bezizmēra.

Zeķes "Latte"

Šokolāde 
Šokolāde, kā zināms, uzlabo smadzeņu darbību un vairo visādus priecīgus hormonus. Tā jūs tiksiet pie daudziem līksmiem biznesa partneriem, kolēģiem vai darbiniekiem. Piedāvājam personificēt stikla kārbu, otrā pusē uzlīmējot, stilīgu uzlīmi ar jūsu vai mūsu sagatavotu tekstu un/vai uzņēmuma logotipu. 

Pierakstu klade kā romāns 
Personīgā Odiseja, Alise Brīnumzemē vai Hamlets? Pierakstu klades ar slavenu grāmatu vāka dizainu, kur rakstīt romānus gan sapulcēs, gan brīvdienās. Dizaina papīrs, roku darbs.

Ūdens pudele Urban vai Clima
Karsto/auksto dzērienu pudele. Perfekta izmēra nerūsējoša tērauda pudele – urban. Šī pudele ir viegla un neaizņem daudz vietas. Ņem līdzi ūdeni vai iemīļoto dzērienu savās ikdienas gaitās un arī ceļojumos. Neuzsūc smaržu un garšu, nenoraso, drīkst ņemt līdzi lidmašīnā.

Urban

Clima


Plāns B.
Klasika vienmēr rullē.

Zaķu krūze
Stilīga porcelāna krūze ar ilustrācijām, kurās galvenais varonis ir zaķis. Zaķis iemiesojas dažādās cilvēka kaislību un vājību lomās: grāmatu tārps vai intelektuālis, datorists vai supervaronis. Tēlu un lomu ir daudz un dažādas. 

Zaķis "Datorists"

Zaķis "Vīnmīlis"

Zaķis "Supervaronis"


Drink it, plant it 
Kolosāla dāvana tējas mīļīem un tiem, kuriem pašiem patīk piedalīties radīšanas procesā.
Piedāvājam veselīgu zāļu tējas maisījumu ar kliņģerīšu, piparmētru, mežrozīšu augļu, fenheļa, salvija, izopsa un citām garšām. Kad tēja izdzerta, neizmet iepakojumu. Izmanto to vēlreiz! Vāciņa otrā pusē atradīsi organiskas augu sēklas. Šis produkts ir bioloģiski sertificēts. Nesatur kofeīnu.


I’mperfekt Plānotājs 2020 
Šis nebūt nav parasts plānotājs.
Ārēji neuzkrītošs korekts un elegants, būs perfekts aksesuārs ikvienā lietišķās tikšanās reizē. Kvalitatīvs materiāls, parocīgs formāts, ērti lietojams. Tomēr tas nav nekāds ierindas plānotājs. Cik daudz interesantu sīkumu un iedvesmas tas sevī slēpj, to zinās tikai pati īpašniece. Ievas Cipruses teksti, Kristas Miltiņas, Sandas Undzēnas, Vivianas Marias Staņislavskas un Annas Ābolas zīmējumi.

Keramikas krūze Ratā ar to perfekcionismu 
Īpašās I'mperfekt dizaina keramikas krūzes radītas, lai dienu dienā pie brokastu kafijas vai vakariņu tējas atgādinātu imperfekto filozofiju - "ratā ar to perfekcionsim", jo cilvēks taču var arī atļauties nebūt perfekts. Šī krūze būs lieliski piemērota kā sievietēm, tā vīriešiem. 

Termokrūze
Šo termokrūzi būs patīkami turēt rokās. Mīksta un eleganta. Bez vāka tā it nemaz neatšķirsies no tik ierastās porcelāna vai keramikas kafijas vai tējas krūzes. Iespējams personificēt ar logo vai kādu iedvesmas frāzi.

I’mperfekt piemērs personalizētai svecei 
Atnes savus traukus, mēs tos personificēsim ar īpašu tekstu un/vai logotipu un piepildīsim ar 100% dabīgu sojas sveču vasku, kas ir draudzīgs videi un cilvēkam.

Helen B porcelāna krūze 
Kad darbs pāri galvai, glābt var laba humora izjūta un kafija. Dažāda dizaina porcelāna krūzītes dažādām situācijām un cilvēkiem. Porcelāna apdruka.


Sveces un vēlreiz tikai dabīgas sveces 
Mūsu dāvanu maisā atradīsi dažādas sveces.
Šo dabīgo sojas sveču pievienotā vērtība ir iedvesmas vārdi ar dziļāku jēgu un nozīmi, uz katras savi. Kad svece izdegs, tās trauku iespējams izmantot otrreiz, piemērm, rakstāmpiederumiem vai citiem sīkumiem, vai arī kā mini puķu podu.

Carry ūdens pudele 
Pudele izgatavota no īpaši izturīga stikla, kas ir veselībai nekaitīgs, ilgtspējīgs, viegli kopjams materiāls. Skrūvējamais vāciņš ir hermētisks, nodrošina ērtu atvēršanu un aizvēršanu. Tas izgatavots no koksnes šķiedrām un pārstrādājama, piesārņojumu nesaturoša polipropilēna, nesatur plastifikatorus un bisfenolus.


PLĀNS VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

1. Grāmatžurnāla I’mperfekt gada abonements. Četri numuri: 31eur.
2. Dāvanu karte skaisto lietu veikalā.
3. Dāvanu karte uz kādu no nodarbībām/meistarklasēm mūsu Viesistabā


Varbūt kādu reizi derētu pamainīt vidi? 

Ja ir vēlme iziet ārpus biroja un pavadīt dienu kopā ar kolēģiem apgūstot ko jaunu un noderīgu, piedāvājam noorganizēt nodarbību tieši jums. Iespējams izvēlēties nodarbību jau no esošā piedāvājuma vai radīt ko jaunu, atbilstošu jūsu vēlmēm.

Mums ir vēl daudz citu foršu dāvanu variantu, ja neatradi šeit sev piemērotu, nāc ciemos vai raksti uz hello@imperfekt.com.

UN PAR CENĀM

Piedāvājam apjoma atlaidi, ja tiek pasūtītas 10 un vairāk viena ražotāja piedāvātās lietas. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūgums sazināties nosūtot e-pastu: hello@imperfekt.com vai zvanot pa tālruni: 23205599.


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 24 oktobris, 2019

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu