Imperfekt uz laiku maina ierasto darbības veidu

— I'mperfekt

Imperfekt uz laiku maina ierasto darbības veidu

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 17 marts, 2020

Dalies

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtas stāvokli arī mēs uz laiku mainām savu ierasto darbības veidu.

Sākot no 18.marta veikals – viesistaba uz laiku apmeklētājiem būs slēgts. Plānotās nodarbības ir atceltas vai pārceltas (par norises laiku ziņosim atsevišķi). Visas mūsu skaistās lietas ir apskatāmas un arī iegādājamas e-veikalā

Mēs neaizejam brīvprātīgās piespiedu brīvdienās, bet šajā laikā aktīvi pilnveidosim savu virtuālo darbību. Turpmāk katru dienu www.imperfekt.com būs atrodami gan raksti no
mūsu agrākajiem numuriem, gan arī aktuālas publikācijas. Ceram, ka jau drīz varēsim piedāvāt arī tiešsaistes sarunas un citas saistošas lietas. Kā jau ierasts – katru nedēļu mūsu podkāsts Imperfekt piektdiena. Un, protams, mūsu foršais žurnāls, kuru, cerams, jau lasi. Taču arī te mums ir daži jauni piedāvājumi.

- Imperfekt gada abonements un pavasara numurs komplektā izdevīgāk ar 10% atlaidi. Noformējot abonementu, izmanto kodu: paliecmajas un saņem 10% atlaidi jaunajam Imperfekt Pavasaris numuram.
- Imperfekt 2017tā, 2018tā un 2019tā gada numuru komplekti būs tieši laikā, ja esi pievienojies imperfekto lasītāju klubā nesen.
- Imperfekt digitālie žurnāli, ja izvēlies lasīt digitālajā formātā.

Ļoti ceram, ka dzīve jau pavisam drīz atgriezīsies normālā režīmā, bet pagaidām tiekamies žurnāla lappusēs, podkāstos, imperfekt.com un sociālajos tīklos.
Lai laba veselība! 

Iespēju robežās paliekam mājās.

Ilustrācija: Sanda Undzēna


uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 17 marts, 2020

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu