I'mperfekt lielā rudens OGOŠANA

— I'mperfekt

I'mperfekt lielā rudens OGOŠANA

— I'mperfekt

Raksts

Publicēts: 08 oktobris, 2019

Dalies

I'mperfekt Lielā rudens ogošana jau 10. oktobrī!

Rudens kā rudens, drusku grūtāk saņemties izlīst no siltās segapakšas un drusku vairāk nākas piedomāt pie tā, lai siltas kājas un siltas sirdis. Mēs paši radām prieku sev un apkārtējiem, tāpēc vēlamies atgādināt, cik īpašs ir dāvināšanas prieks (un kurš gan labāk zina, ko Tu kāro, ja ne tu pats). Pat ja nezini, ņem rokās lielo grozu un nāc ogot smukumlietas I’mperfekt veikalā. Tikai 10. oktobrī I’mperfekt veikala lietām – 40%!* Atradīsi gan stilīgas interjera lietas patīkamākai mājošanai, gan dažādas rotas, traukus un daudz ko citu, kas izvēlēts ar īpašu rūpību. Katrai lietai pie mums ir savs stāsts, nāc uz uzzini to!

Un kurš gan cits labāk zina, ko kāro tieši Tava sirds, ja ne Tu pati? Šis ir īstais laiks, lai vēl pirms visas lielās Ziemassvētku burzmas uzdāvinātu ko sen kārotu tikai un vienīgi sev. Sasildīsim šo rudeni kopā ar sirsnīgām dāvanām sev un citiem!

Piepildi savu e-veikala groziņu no pusnakts līdz pusnaktij ar I'mperfekt veikala labumiem.

Vari noskatīt tos jau laikus, viss notiks šeit: https://imperfekt.com/izpardosana/liela-ogosana-10oktobri

Lietu piegāde tiks uzsākta nākamajā dienā pēc izpārdošanas un datu apstrādes. Akcija spēkā 10. oktobrī  no pusnakts līdz pusnaktij.

P.S. I'mperfekt veikalā Ģertrūdes ielā 23 visus ogotājus gaidīsim no 10. līdz 12. oktobrim. Ņem lielu, lielu grozu un pielasi pilnu ar sen kārotām lietām vai pavisam spontāniem sava prieka pirkumiem.

*Uzmanību! Atsevišķu zīmolu lietām atlaides netiek piemērotas.uz visiem lasāmgabaliem

Publicēts: 08 oktobris, 2019

 

Dalies


0 komentāri

Lai komentētu nepieciešams autorizēties.

Ienākt ar E-pastu